Przejdź na stronę główną Interia.pl

Loco Shark: 9 ofert Black Friday, które podbiły internet – sprawdź i przekonaj się, dlaczego!

Loco Shark to europejski sklep internetowy, który oferuje przesyłkę do krajów całego świata, a co szczególnie ciekawe, przesyłka jest bezpłatna. Przyglądając się temu popularnemu sklepowi internetowemu, by dokładnie go sprawdzić i ocenić bezpieczeństwo zakupów, zadowolenie klientów oraz oferowane produkty, będziemy mile zaskoczeni.

Za sklepem internetowym Loco Shark kryje się firma DTM Natura d.o.o., która specjalizuje się w sprzedaży internetowej. Działalność firmy można sprawdzić w międzynarodowym serwisie Bisnode, gdzie znajduje się informacja, że firma posiada najwyższą z możliwych ocen ratingowych i nigdy w czasie swojej działalności nie miała blokowanych rachunków. Nie było również żadnych skarg odnośnie oferowanych usług. Świadczy to o tym, że firma jest rzetelna, godna zaufania i nie posiada problemów związanych z działalnością.

Wiarygodność przedsiębiorstwa można sprawdzić również w inny sposób - dowiedzieć się, co myślą klienci, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym. W różnych serwisach (spośród których należy wyróżnić Google) firma posiada niewiarygodną ocenę 5,0/5,0! To zdecydowanie najlepszy z możliwych wskaźników pokazujących, że mamy do czynienia z niezawodną firmą, z której klienci są niezwykle zadowoleni.

Teraz zajmijmy się tym, co sprawia najwięcej zabawy - sprawdźmy, co sklep Loco Shark oferuje swoim klientom. Wszystkie produkty można obejrzeć na ich stronie internetowej www.LocoShark.com/pl lub po prostu skontaktować się z nimi telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 153 02 42.

Ponieważ oferta na stronie internetowej jest bardzo różnorodna, najłatwiej jest ją podzielić na 3 kategorie: produkty zimowe, produkty uniwersalne, produkty letnie. A oto faworyci:

PRODUKTY ZIMOWE

1.      Loco Domino Train - Lokomotywa układająca domino (promocja -40%)

Myśląc o produktach zimowych, najpierw oczywiście przychodzą na myśl prezenty świąteczne. A kto najbardziej cieszy się z prezentów, jeśli nie dzieci? Pierwszy produkt mógłby się nazywać "dlaczego tego nie było w czasach mojego dzieciństwa?". Loco Domino Train to zabawka, która ucieszy każde dziecko - pociąg, w którym umieszczamy klocki domino, które następnie automatycznie układane są za pociągiem, a o ich ułożeniu, przy użyciu kierownicy, decydujemy sami. Fantastyczne!

Zabawkę najlepiej opisuje jeden z komentarzy zamieszczonych na stronie internetowej: "Naprawdę rzadko udaje mi się znaleźć zabawkę, którą mój synek bawi się dłużej niż tydzień. Tym razem się udało!".

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-domino-train

2.      Loco Santa Balls - 6 bombek choinkowych z wkładką (promocja -43%)

Ponieważ zimą chętnie obdarowujemy również dorosłych (w tym samego siebie), jest i produkt idealny na taką okazję. Wśród pracowników przedsiębiorstwa nie ma osoby, która nie byłaby zadowolona z tego wyjątkowego prezentu, w końcu ma tylko jedną wadę - prawie na pewno zostanie wyprzedany w tym roku! Loco Santa Balls to produkt europejski - unikatowe pudełko skrywające 6 bombek choinkowych napełnionych ginem, którego jakość w roku 2019 została nagrodzona złotym medalem!

Połączenie ozdoby choinkowej, świątecznej atmosfery i ginu, który lśni na drzewku bożonarodzeniowym i jako aperitif można go sobie nalać prosto z gałązki - coś wspaniałego! Nie możecie się doczekać grudnia, co?!

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-santa-balls

3.      Loco Dyfuzor - przenośny nawilżacz i dyfuzor powietrza (promocja -44%)

Ponieważ zimą chętnie obdarowujemy również dorosłych (w tym samego siebie), jest również produkt idealny na taką okazję. Chodzi o Loco Difuzor, który dostępny jest w dwóch atrakcyjnych kolorach.

Do wyboru są dwa designy - rustykalne ciemnobrązowe drewno lub białą nowoczesną wersję. Do zamówienia można dołączyć zestaw 6 olejków eterycznych o różnych właściwościach! Olejki eteryczne zapewniają lepszy sen, lepszą kondycję układu oddechowego, poprawę samopoczucia, a także zmniejszenie stresu i niepokoju. Z tego lekkiego przenośnego dyfuzora, który uwalnia parę o zapachu wybranego olejku eterycznego, na pewno ucieszy się każda obdarowana osoba.

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-dyfuzor

PRODUKTY UNIWERSALNE

4.      Loco Monkey - Kreatywne pudełko na chusteczki (promocja -25%)

Wśród produktów uniwersalnych najłatwiej jest wybrać faworyta. Po szybkim przejrzeniu oferty sklepu internetowego uwagę zwraca produkt Loco Monkey, który dosłownie rozśmiesza do łez. Loco Monkey to pluszowa zabawka, którą można powiesić, do środka włożyć chusteczki i wyciągać je... z zadka. Choć niektórym może się to wydać niesmaczne, przyznamy, że to jeden z najbardziej oryginalnych produktów, na jakie można się natknąć w ostatnim czasie.

Produkt doskonale sprawdzi się jako prezent, a większość obdarowanych osób będzie zachwycona, o czym najlepiej świadczą liczne pozytywne komentarze na stronie internetowej. Obecnie małpki są dostępne w różowym i brązowym kolorze.

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-monkey

5.      Loco Sleep Mask - inteligentna maska do spania Bluetooth z wbudowanym słuchawkami (promocja -44%)

Kiedy już przestaniemy się śmiać, naszą uwagę przykuje następny produkt - maska do spania Loco Sleep Mask. To wyjątkowo wygodna inteligentna maska do spania z wbudowanymi słuchawkami bluetooth. Można ją stosować na przykład podczas medytacji (maskę zakłada się na oczy) i słuchać muzyki relaksacyjnej. Idealnie sprawdza się w czasie podróży samolotem, a najbardziej pomoże tym, którzy mają problemy z zasypianiem - telefon można zostawić w sąsiednim pokoju, spać spokojnie z maską na oczach, a rano bez problemu obudzić się z budzikiem. Sprawdzono również, jak wygląda sprawa promieniowania.

Technologia bluetooth tak naprawdę sprawia, że promieniowanie jest znacznie mniejsze niż, gdyby w pokoju znajdował się telefon, a więc tak naprawdę zmniejsza promieniowanie w Twoim otoczeniu. Z tego powodu produkt zdecydowanie zasługuje na kciuk w górę.

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-sleep-mask

6.      Loco Foot Scrubber - Do mycia i pielęgnacji stóp (promocja -36%)

Ostatnim produktem w kategorii "produkty uniwersalne" będzie produkt, który na pierwszy rzut oka może wydawać się zupełnie bezsensowny. Kiedy jednak lepiej się zastanowimy i zagłębimy w opis produktu, zrozumiemy, że tak naprawdę to proste, ale jakże genialne rozwiązanie. Produkt nazywa się Loco Foot Scrubber - szczotka o śmiesznym kształcie, którą przy pomocy przyssawek przymocowuje się do wanny, brodzika prysznica lub na brzegu basenu i służy do mycia stóp bez potrzeby schylania.

Jeśli zapytasz, dlaczego nie miałbyś po prostu się schylić, odpowiedź brzmi - produkt przeznaczony jest w głównej mierze dla osób starszych, mających problemy z kręgosłupem, bóle krzyża itd. O ich zadowoleniu świadczą same pozytywne komentarze, w których klienci piszą, że produkt dosłownie spadł im z nieba.

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-foot-scrubber

Ponieważ długość artykułu jest ograniczona, na tym produkcie kończymy kategorię produktów uniwersalnych i przechodzimy do następnej - produkty letnie.

PRODUKTY LETNIE

Przyszedł czas na ostatnią kategorię, "produkty letnie", ponieważ chodzi o produkty, które, w odróżnieniu od wcześniej opisanych, idealnie sprawdzą się w gorące letnie dni. Myśląc o lecie, pierwsze 3 skojarzenia to: upał, zabawa i... komary! Dlatego wybór padł na 3 następujące produkty:

7.      Loco Air Cooler - Mini klimatyzator przenośny (promocja -62%)

Loco Air Cooler to mini klimatyzator przenośny, który ochłodzi przestrzeń wokół Ciebie - przy biurku, na tapczanie przed telewizorem, a nawet w dziecięcym łóżeczku. Klimatyzator można z łatwością przenosić, a do jego działania potrzebny jest kabel USB, który podłączyć można bezpośrednio do gniazdka, komputera w pracy czy powerbanku. Z opinii klientów można wywnioskować, że najlepiej jest zbiornik klimatyzatora, zamiast wodą napełnić lodem, który powoli będzie się topił, dzięki czemu klimatyzator może emitować jeszcze zimniejsze powietrze.

Mini klimatyzator przenośny osiągnął na teście temperaturę o 4 stopnie niższą od początkowej. Biorąc pod uwagę, że idealna różnica między temperaturą w środku i na zewnątrz to maksymalnie 5 stopni, to tak naprawdę najlepsze rozwiązanie, które nie zagraża zdrowiu, ponieważ nie zawiera szkodliwych gazów. Niektórzy klienci chwalą również możliwość stosowania klimatyzatora jako lampki nocnej w pokoju dziecięcym dzięki wbudowanemu światełku LED w różnych kolorach. Jeśli szukasz możliwości ochłodzenia w gorące dni, a jesteś wrażliwy na działanie standardowych klimatyzacji i szybko chorujesz, to świetny wybór dla Ciebie.

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-air-cooler

8.      Loco Buncho Balloons - Balony na wodę (promocja -44%)

A więc udało nam się już ochłodzić w środku, przyszedł czas na zabawę i ochłodzenie na zewnątrz. Loco Buncho Balloons już czekają, żeby w parę sekund je napełnić i zacząć bitwę. O czym mowa? Otrzymasz 3 paczki balonów na wodę, w których znajdziesz razem ponad 300 balonów, które napełnią się równocześnie w mniej niż 60 sekund, a następnie same się zawiążą.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wspaniale byłoby, gdyby ktoś przygotował Ci setki balonów, a Ty nie musiałbyś ich zawiązywać? Marzenia się spełniają! Jeszcze jedna ważna rzecz - balony są wykonane z gumy naturalnej (nie z plastiku!) oraz są biodegradowalne!

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/buncho-balloons

9.      Loco Bite Help - Uśmierza swędzenie po ukąszeniach komarów (promocja -50%)

Kiedy jesteśmy już przygotowani na świetną zabawę i przyjemne ochłodzenie w upalne dni, możemy zadać sobie pytanie - co w ogóle mogłoby nam jeszcze zniszczyć lato? Odpowiedź sama ciśnie się na usta - komary. Komary to jedno z tych utrapień, które może nawet piękny letni czas zamienić w ciągłe cierpienie - wieczorem komary nie dają nam w spokoju siedzieć w ogrodzie, a w nocy od swędzenia po ich ukąszeniach nie możemy spać. Komary uodporniły się na wszelkie kremy, spraye i inne środki odstraszające, więc nie wiemy już, co robić. Ale pojawiło się rozwiązanie, które nazywa się Loco Bite Help. Najbardziej w tym produkcie zachwyca fakt, że jego użycie jest niezwykle proste, a równocześnie tak skuteczne. Jak dobrze wiadomo, jad komarów jest termolabilny, co oznacza, że w temperaturze powyżej 60 stopni ulega rozkładowi, a co za tym idzie, swędzenie znika.

Problem polega na tym, że próbując sobie pomóc ogniem (np. zapalniczką), może dojść do oparzenia, ponieważ nie ma możliwości regulacji temperatury. Z Loco Bite Help przy pomocy jednego przycisku rozgrzewa się metalowa końcówka, którą należy przyłożyć bezpośrednio do miejsca ukąszenia i już po paru sekundach swędzenie znika. Fantastyczna i niezawodna pomoc na wakacjach, pod namiotem czy po prostu w ogrodzie!

Link do strony produktu: https://www.locoshark.com/pl/loco-bite-help

Tym sposobem dochodzimy do końca przeglądu naprawdę innowacyjnych, a także niezwykłych produktów z oferty sklepu internetowego Loco Shark. Jeśli dołączyć do tego wyjątkowo uprzejmą obsługę klienta w lokalnym języku oraz korzystne warunki gwarancyjne, nie ma co się dziwić, że odbiór sklepu Loco Shark w Polsce jest tak pozytywny.

Wszystkie produkty można obejrzeć na ich stronie internetowej www.LocoShark.com/pl lub po prostu skontaktować się z nimi telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 153 02 42.

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »