Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Czy leczenie nakładkami Brightalign odmłodzi nasz wygląd? Proste zęby to młodość!

Myślicie, że korygowanie zgryzu i prostowanie zębów jest zarezerwowane tylko dla nastolatków? nic bardziej mylnego! obecne rozwiązania technologiczne pozwalają dokonać korekty zgryzu w każdym przedziale wiekowym.

Współczesna ortodoncja oparta na cyfrowym planowaniu otwiera nowe możliwości przewidywalnego zakończenia całego procesu leczenia. Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech, mało tego, leczenie ortodontyczne jest w stanie spowolnić procesy starzenia się twarzy, na nowo zdefiniować utracone rysy. W wielu przypadkach korekcja zgryzu daje efekt porównywalny do liftingu.

Reklama

Zdziwieni? To da się logicznie wytłumaczyć. Przecież wady zgryzu sprawiają, że tkanki miękkie ulegają zapadnięciu, brakuje podparcia swego rodzaju rusztowania, a co za tym idzie, skóra twarzy zapada się i wiotczeje. Prawidłowo ustawione zęby stanowią wsparcie dla tkanek miękkich, dzięki czemu rysy twarzy stają się bardziej symetryczne, zmarszczki ulegają spłyceniu, bruzda nosowo-wargowa łagodnieje, a kości policzkowe stają się uwydatnione.

Do tego wszystkiego dołączmy wybielanie zębów w technologii Brightalign, a Twój wygląd stanie się zagadką odmłodnienia

Poznajcie Brightalign - system przezroczystych nakładek opracowanych do leczenia zgryzu u osób dorosłych.


Nakładki Brightalign działają w taki sam sposób jak tradycyjne aparaty ortodontyczne: wykorzystują kontrolowaną siłę nacisku, tak aby przesunąć zęby na prawidłową pozycję. Różnica? W systemie Brightalign zamiast metalowych, niewygodnych zamków i łuków stosuje się niewidoczne dla otoczenia, przezroczyste nakładki polimerowe. Tego typu rozwiązanie jest bezinwazyjne i w większości przypadków bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów.

Brightalign - zalety przezroczystych nakładek ortodontycznych


Higiena - Brightalign można samodzielnie zdejmować, a co za tym idzie, codzienna higiena zębów przebiega tak, jak zazwyczaj.
Dyskrecja - Brightalign są dyskretne, niemal niezauważalne przez otoczenie. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania zawodowego i towarzyskiego.
Jesz i pijesz co chcesz - podczas korekcji zgryzu z nakładkami Brightalign możesz nadal pić kawę, jeść owoce i pizzę. Wystarczy je zdjąć do posiłku i cieszyć się ulubionymi potrawami.
Bezpieczeństwo - Brightalign nie mają negatywnego wpływu na szkliwo, korzenie zębów i dziąsła. Prawdopodobieństwo odwapnienia szkliwa i zapalenia dziąseł jest niższe niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych.
Ochrona przed ścieraniem - nakładka Brightalign pomaga odseparować od siebie oba łuki zębowe, a co za tym idzie, chroni zęby przed ścieraniem, to ważne, zwłaszcza dla osób mających tendencje do nocnego zgrzytania zębami.
Młodszy wygląd - lepsze podparcie tkanek miękkich policzków i ust, kontrolowane napięcie skóry czyli młodszy, atrakcyjniejszy wygląda
Komfort - spersonalizowane nakładki Brightalign nie podrażniają, nie uczulają, nie obcierają, nie przysparzają bólu.

Brightalign - jak przebiega i ile trwa leczenie?

Plan leczenia obejmuję diagnostykę, korektę nieprawidłowości oraz wizualizację efektów. Przed rozpoczęciem leczenia ortodonta bada pacjenta, używając nowoczesnej, cyfrowej technologii pozwalającej na niezwykle precyzyjną personalizację leczenia. W odróżnieniu od konwencjonalnych aparatów ortodontycznych, wizyty kontrolne odbywają rzadziej, co sześć lub osiem tygodni. Nakładki są wymieniane średnio co dwa tygodnie.

Brightalign skutecznie korygują uśmiech w czasie krótszym od standardowego, ale okres leczenia jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta i zależy od tego, jaką wadę trzeba skorygować. Zaleca się noszenie nakładek przez 22 godziny na dobę lub zgodnie z zaleceniami ortodonty.

Poza nakładkami do korekcji zgryzu Brightalign oferuje także profesjonalne nakładki do wybielania zębów. Innowacyjna formuła wprowadzona przez firmę pozwala na długoczasowy proces wybielania bez podrażnienia dziąsła. Firma zajmuje się także wykonywaniem wizualizacji licówek, dzięki czemu efekt można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

W Polsce już 56 klinik dentystycznych przyjęło rekomendację Brightalign dodatkowo firma otwiera swoje Scan Point (ostatnio na Konstruktorskiej w Warszawie), w których potencjalni klienci, za pomocą specjalnej aplikacji mogą wykonać podstawowe zdjęcia i skan twarzy w technologii 3D wprowadzić swoje dane i przesłać do centrali Brightalign. W informacji zwrotnej pacjent otrzyma informację dotyczącą kwalifikacji, czasu i kosztu leczenia oraz adres do najbliższej klinki.

Całkowity koszt, zaczynający się od 220 zł miesięcznie, różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia.


Więcej na https://www.brightalign.dental/

 

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »