Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bioxsine - 93% skuteczność w walce z wypadaniem włosów

Aż 93% skuteczność w walce z wypadaniem włosów potwierdzona badaniami Uniwersytetu w Pawii to efekt połączenia serum oraz szamponu Bioxsine w celu walki z przerzedzaniem się naszej czupryny. Opatentowana przez naukowców marki formuła Biocomplex B11, którą znajdziemy w dermokosmetykach Bioxsine to nasz sprzymierzeniec w walce o zachowanie każdego włosa. Stosując duet szampon+serum zauważymy znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów oraz jednoczesne zwiększenie ich objętości, gęstości oraz szybkości ich wzrostu. Całkowite bezpieczeństwo kuracji zapewnia roślinne pochodzenie wszystkich składników aktywnych w produktach. Teraz ten wyjątkowy duet znajdziemy w specjalnych duopakach, dzięki którym zadbamy o włosy przed nadejściem wiosennego przesilenia!

Potencjalnych przyczyn wypadania włosów jest naprawdę wiele. Poczynając od zmian hormonalnych w naszych organizmach jakie obserwujemy jesienią i wiosną, przez złą dietę, stres, przemęczenie, aż po uwarunkowania genetyczne. U mężczyzn znaczącą rolę w tym procesie odgrywa oczywiście testosteron, który wiąże się z enzymem 5 alfa R1 tworząc dihydrotestosteron (DHT). Właśnie ta pochodna testosteronu osłabia włosy i powoduje intensyfikację procesu łysienia. U kobiet z kolei największą rolę odgrywa nasilający się wraz z wiekiem spadek poziomu estrogenu w organizmie. Co więcej, w ciągu roku nasze włosy przechodzą dwa wyjątkowo ciężkie momenty, w trakcie których możemy zaobserwować ich wzmożone wypadanie związane bezpośrednio ze zmianą pogody! Jednym z nich jest przesilenie jesienne, które już za nami, a drugim nadchodzące przesilenie wiosenne. Co zatem zrobić gdy nasze włosy zaczynają wypadać? Zastosować specjalistyczne preparaty, które poradzą sobie tym z problemem.

Skoncentrowana moc ziołowych składników

Serum do włosów Bioxsine skutecznie blokuje przyczyny wypadania włosów i łysienia przywracając naszej fryzurze pożądaną gęstość i objętość. Dzieje się tak dzięki zawartej w nim formule Biocomplex B11, która działa bezpośrednio na przyczynę łysienia. Badania prowadzone na Wydziale Biochemii oraz Badań Farmakologicznych Uniwersytetu w Pawii udowodniły, że aż 93% osób, które stosowały serum oraz szampon marki, zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów. Całkowite bezpieczeństwo kuracji zapewnia roślinne pochodzenie wszystkich składników aktywnych serum Bioxsine. Jak to działa? Serum należy aplikować na umyte, mokre włosy regularnie codziennie lub co dwa dni. Gdy zauważymy zmniejszenie wypadania włosów wystarczy stosować kosmetyk dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu. Gdy uzyskamy pożądany efekt serum wystarczy stosować raz na tydzień jako profilaktykę. Kosmetyk ma formę wygodnych fiolek ze specjalnym aplikatorem, który pozwala na precyzyjne i równomierne rozprowadzenie preparatu na całej skórze głowy.

Dobry szampon to podstawa!

Dla wzmocnienia efektów kuracji producent zaleca aby równolegle z serum stosować jeden z szamponów Bioxsine. Ich formuła oparta o Biocomplex B11 skutecznie zapobiega wypadaniu włosów i przywróci im zdrowy wygląd. Dostępne w trzech wariantach szampony nie tylko zapobiegają ich nadmiernemu wypadaniu ale jednocześnie rozprawią się z dodatkowymi problemami. Jakimi? Dla osób, których włosy mają tendencję do przetłuszczania powstała pierwsza z wersji szamponu. Zimą, gdy czapki wzmacniają problem wydzielania sebum będzie on dla wielu osób prawdziwym wybawieniem z kłopotu. Okrycie głowy umie także w znaczący sposób spotęgować problem łupieżu. Z nim rozprawi się szampon w wersji drugiej. Naturalnie w ofercie marki nie zabrakło także kosmetyku dedykowanego włosom suchym i normalnym. Szampony możemy stosować także jako element profilaktyki i sposób na zachowanie pożądanej objętości naszych włosów. Wtedy nie wymagają łączenia ich z serum.

Produkty w pakiecie promocyjnym serum + szampon do nabycia w dobrych aptekach

Sugerowana cena pakietu promocyjnego:  149 zł

Więcej informacji na: www.bioxsinepolska.pl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje