Reklama

Plotki

Dzieci Zając wymagają rehabilitacji

Środa, 20 czerwca 2012 (05:28)

Miał być ślub, a są łzy. I kłopoty, których końca nie widać. Aneta Zając po rozstaniu ze swoim długoletnim partnerem Mikołajem Krawczykiem przeżywa trudny czas.

Zdjęcie

Aneta Zając na spotkaniu z fanami /Baranowski /AKPA
Aneta Zając na spotkaniu z fanami
/Baranowski /AKPA
"Anecie dokucza nie tylko samotność. Ona ma też inny, bardzo poważny problem. Jej dzieci wymagają rehabilitacji" - zdradza "Rewii" znajoma aktorki. Okazuje się, że roczne bliźniaki aktorskiej pary, które były wcześniakami - Gerard i Herold - rozwijają się wolniej od rówieśników.

Ich zdrowie nie jest zagrożone, ale chłopcy wymagają specjalnej gimnastyki. Aneta, która opiekę nad dziećmi musi łączyć z pracą na planie serialu "Pierwsza miłość", nie zawsze może sama zabierać maluchy na zajęcia.

"Jej synów na rehabilitację zabiera często mama Anety, czyli babcia chłopców. To dlatego Aneta przeprowadziła się niedawno do swoich rodziców, do Warszawy" - mówi znajoma aktorki.

Mikołaj Krawczyk dalej mieszka we Wrocławiu, w mieszkaniu, w którym wcześniej żył z Anetą. Teraz jest związany z inną aktorką z "Pierwszej miłości", Agnieszką Włodarczyk.

Ale rehabilitacja chłopców to nie jedyny problem, który dzieli ostatnio byłych narzeczonych. Mikołaj chciałby zabrać chłopców na wakacje, na które wybiera się razem z Agnieszką Włodarczyk. Niestety, Aneta nawet nie chce o tym słyszeć!

"Ona rozumie, że ojciec ma prawo spędzać czas z dziećmi, ale jest dla niej zbyt wcześnie, by zgodziła się na kontakty chłopców z nową ukochaną Mikołaja. Przecież chodzi o odpowiedzialność za ich zdrowie!" - tłumaczy znajoma aktorki. Wszystko wskazuje na to, że ta sprawa jeszcze długo nie doczeka się szczęśliwego zakończenia... 

Zdjęcie

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk /Telus /AKPA
Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk
/Telus /AKPA

MP

(25/2012)

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Dzieci Zając wymagają rehabilitacji

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 250,

przeczytane przez: 375 osób Dodaj komentarz