Reklama

× m.pomponik.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Pomponika,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

  • Piątek, 7 lutego (08:13)

    Plotki

    Barbara Jaruzelska o kochance męża: Zachowuje się skandalicznie

Barbara Jaruzelska (84 l.) nie ukrywa, że jej małżeństwo z 91-letnim generałem właśnie dobiega końca. "Nie chcę być już z mężem. To amoroso" - mówi z bólem w sercu.

Zdjęcie

Barbara Jaruzelska /Andrzej Iwańczuk /Reporter
Barbara Jaruzelska
/Andrzej Iwańczuk /Reporter

Kobieta od dwóch tygodni nie odwiedza w szpitalu chorego na chłoniaka Wojciecha Jaruzelskiego, twierdząc, że ma on romans ze swoją opiekunką i służącą, jak ją nazywa. 84-latka czuje się tak dotknięta zdradą męża, że chce jak najszybciej się rozwieść.

"Wszystkie dokumenty są przygotowane" - potwierdza w rozmowie z "Super Expressem". O Dorocie W., która codziennie pielęgnuje byłego polityka, ma jak najgorsze zdanie. Uważa, że kobieta celowo chce zniszczyć jej związek z generałem.

"Mąż ją utrzymuje, ona wyciąga od niego mnóstwo pieniędzy. (...) Zachowuje się tak, jakby mnie już nie było, jakby mnie już szlag trafił i byłam już na śmietniku" - żali się 84-latka.

"Dorota zrobiła mi ogromnie dużą krzywdę. Ona oszalała na punkcie mojego męża. Zachowuje się skandalicznie, uczepiła się go, panoszy się wokół niego, podrywa go. (...) Nie jestem już w stanie tego wszystkiego znieść" - dodaje.

Po rozwodzie Barbara chce wyjechać i jak najszybciej zapomnieć. Dom, w którym mieszkała z Jaruzelskim, w połowie należy do niej. Jak będzie dalej wyglądało jej życie - tego jeszcze nie wie.
"A może kopnę już w kalendarz? Taki wiek się zrobił odpowiedni" - stwierdza.

Czy córka Monika w końcu wkroczy do akcji?

Zdjęcie

Wojciech Jaruzelski, Barbara Jaruzelska /Andrzej Iwańczuk /East News
Wojciech Jaruzelski, Barbara Jaruzelska
/Andrzej Iwańczuk /East News

Zdjęcie

Barbara Jaruzelska /Jacek Domiński /Reporter
Barbara Jaruzelska
/Jacek Domiński /Reporter

Zdjęcie

Monika Jaruzelska /Piotr Andrzejczak /MWMedia
Monika Jaruzelska
/Piotr Andrzejczak /MWMedia

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

  • Oceń tekst

    Ocen: 74

Reklama

Skomentuj artykuł: Barbara Jaruzelska o kochance męża: Zachowuje się skandalicznie

Wasze komentarze (323)

Dodaj komentarz
Pola

~Pola -

On ma 91 lat to na co mu kochanka i co by z nia robil ?? to jakies - bzdury !!! On to tylko moze sobie pomarzyc !!!!!

  Marta

~ Marta -

A ja wierzę pani Jaruzelskiej, wiem do czego zdolne sa opiekunki .Jedną wszyscy znacie pani Violetty Villas.Człowiekiem 91 letnim bardzo łatwo manipulować szczególnie chorym . Znam i inne które pod płaszczykiem dobroci zniszczyły nie jedną rodzinę.

lach

~lach -

no wreszcie przejrzała już dawno powinna to zrobić. Jak mogła żyć z tym mordercą.

kochanka

~kochanka -

Pani Jaruzelska,ma pani wszystko dzięki mężowi.Teraz gdy jest mu pani potrzebna w chorobie opuściła go pani..Jest pani złym człowiekiem i niegodna generała. Nie wnikam kto jest komunista , a kto nie chodzi mi o zachowanie czysto ludzkie.

smiech

~smiech -

WYPOWIEDZI LUDZI NIŻEJ SA PO PO PROSTU ZAŁOSNE W ICH GŁUPOCIE! NIE DOCIERA ŻE TAKIE CWANE BABSKO POTEM BEDZIE CIAGNAC Z WASZYCH PIENIEDZY Z ZUS-u - NIE WPŁACIWSZY TAM ANI GROSZA ? to jest juz ewidentny kryminalny proceder, nastawiony na zagarniecie majatku po staruszku, albo jesli wyjdzie taka za niego za maz, to na rente rodzinna po jego smierci z ZUS wtedy gdy ma ponad 50 lat, a jesli takie "panie" sa mlodsze to szybko zachodza w ciaze i maja alimenty, a w razie jak starszy głuptas umrze to dziecko bedzie mialo rente rodzinna (tak jak w przypadku ksiedza), a wszystko odbywa sie min z naszych pieniedzy, bo te panie praca sie na pewno nie skalały

basia

~basia -

szkoda słów na komentarz ! samo dno !!!

KiziaMizia

~KiziaMizia -

Dawno,nie czytałam takich głupot,a na Pomponie przecież aż się roi od takowych,ale ta WIEŚĆ,jest gigantycznie popierniczona.

iks

~iks -

czytając takie informacje nie wiem czy śmiać się, czy płakać . Jeśli jest to manipulacja właściciela portalu- to jest żenujące wręcz karygodne . Natomiast jeśli jest to rzeczywiście wypowiedź P.Jaruzelskiej - i takie są fakty to jest mi żal tej pani . Ja nigdy nie podzieliłabym się takimi sprawami z publiką .

Stanley

~Stanley -

Ta kochanica,to ta w okularach?

babcia

~babcia -

Naśmiewacie się ze staruszków i z ich problemów ?I z was śmiać się kiedyś też zapewne będą młodzi .