Kukulska i inni artyści wzruszyli ludzi do łez. "To jest chyba najpiękniejsze"

Natalia Kukulska (43 l.) zorganizowała koncert z udziałem wielu artystów, by uczcić pamięć o rodzicach Annie Jantar i Jarosławie Kukulskim. "Oni zostawili tak wiele piękna w swojej twórczości. W jakiś sposób zabezpieczyli się i stali się nieśmiertelni" – powiedziała wokalistka.

Na koniec sama wystąpiła na scenie i wzruszyła ludzi do łez wykonaniem utworu "Co powie tata". Tym, że dała radę udźwignąć tak trudne zadanie, najwyraźniej zszokowany był jeden z artystów. "Kuba Badach przyszedł i mówi: Ja nie wiem, jak ty dałaś radę z tym ‘Co powie tata’. I przyznam szczerze, że pierwszy wers to było moje być albo nie być” - wyjawiła.

Przyznała również, że zauważyła wielkie wzruszenie u publiczności. "To jest chyba najpiękniejsze w naszym zawodzie, że możemy tak poruszać" - stwierdziła.

Głos zabrał również Kuba Badach, który zaśpiewał na scenie hitowego „Puszka Okruszka”. "Byłem świetny, byłem po prostu wspaniały. (…) Zmierzyć się z takim hiciorem to… mogłem zrobić tylko ja” – mówił mąż Oli Kwaśniewskiej.

(DDTVN/x-news)
Najlepsze tematy