Hanna Zborowska-Neves szczerze o macierzyństwie: Moje dzieci mnie męczą, męczą okrutnie

Hanna Zborowska-Neves to siostra Zofii Zborowskiej, a córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Dlaczego postanowiła wypowiedzieć się w kwestii macierzyństwa na swoim profilu społecznościowym?

- Nie wierzę, że te wszystkie instamamy, które chodzą pięknie wymalowane, pachnące i pokazują swoje cukierkowe życie, że one tak mają cały czas. Ja po prostu w to nie wierzę - mówi siostra Zośki Zborowskiej.

- Chciałam pokazać innym dziewczynom, że jest to normalne, że inne dziewczyny też mogą czuć się zmęczone po całym dniu ciężkiej pracy - w domu czy w biurze - mają po prostu ochotę walić głową w ścianę w momencie, kiedy muszą się bawić ze swoimi dziećmi. O dziwo nie dostałam ani jednej wiadomości, że jestem okropna, że jestem wredną matką. Wszystkie dziewczyny pisały: Boże, jak ja się cieszę, że ty to powiedziałaś. Czułam się taka winna, czułam się tak fatalnie. Tak, wszystkie takie jesteśmy, wszystkie mamy ciężko, wszystkie mamy pod górę.

Siostra Zborowskiej przyznaje, że kobiety w listach żalą jej się, że nie też nie lubią bawić się ze swoimi dziećmi, że dzieci je męczą, że jak mają im poczytać bajkę, maja ochotę wziąć telefon i zacząć grać w "jakieś gierki".

Co pisały do niej internautki?
Najlepsze tematy