Jastrzębska odważyła się i spytała o to Staraków. Stanowcza odpowiedź!

Niezawodna Agnieszka Jastrzębska (41 l.), nazwana niegdyś „naczelną plotkarą” TVN-u, nie przepuściła okazji, by porozmawiać z Agnieszką Woźniak-Starak (39 l.) i jej mężem Piotrem (37 l.).

Zaczęło się od niewinnego pytania o sposób, w jaki spędzili pierwszą rocznicę ślubu. Małżonkowie oznajmili, że wyjechali do Zakopanego, by tam świętować w gronie przyjaciół.

Następnie Agnieszka przeszła do „ataku”. „Co roku ogłaszacie coś na tym balu i liczyłam, że w tym roku też coś ogłosicie. Są jakieś plany?” – pytała. Nic nie zostało wyrażone wprost, ale można było pomyśleć, że dąży do tematu ciąży.

Po minie Piotra Woźniaka-Staraka można wywnioskować, że ta dociekliwość chyba nie za bardzo mu się spodobała. „Plany my mamy duże, ale na razie nic nie ogłaszamy” – odrzekł krótko mąż dziennikarki.

Jastrzębska starała się jeszcze uratować sytuację i zasygnalizowała, że chodziło jej o coś innego, niż mogłoby się wydawać. „Nie, no bo podobno pracujecie nad wspólnym filmem. To jest prawda czy to są plotki?” – dociekała.

Wątpliwości rozwiał milioner, który orzekł, że to tylko plotki.

(x-news/Dzień Dobry TVN)
Najlepsze tematy