Lara Gessler: Nie zdołam dorównać swojej mamie!

Lara Gessler dostała od matki w prezencie warszawską cukiernie, gdzie ceny ciast potrafią zwalić z nóg przeciętnego Kowalskiego. Uwielbiająca snobizm pozostała część warszawiaków kupuje u Gessler jednak na potęgę. Córka Magdy może więc mówić o sukcesie. Od jakiegoś czasu Lary jest także więcej w mediach, bo chyba lepszej reklamy niż tak za darmo na kanapach śniadaniówki TVN wymarzyć sobie nie można. Młoda Gesslerówna ma jednak pewien problem, bo nie jest tak przebojowa i barwna jak mama.

"Telewizja nie jest moją mocną stroną, trochę jestem wypłoszem. Nie zdołam dorównać swojej mamie, która jest zwierzęciem telewizyjnym" - powiedziała Lara Gessler.
Bez wątpienia Lara wygrywa z mamą w kwestii odchudzania. Córce Magdy udało się naprawdę sporo zrzucić i dziś zachwyca świetną figurą! A przecież w jej zawodzie nie jest to takie proste!

"Wiem, co robię w kuchni i nie muszę już wszystkiego próbować. Do tego mam odpowiednią ilość sportu do jedzenia. Sport jest najlepszym psychologiem" - przekonuje Lara.
Może podzieli się tymi radami z rodzicielką? (Videoportal/x-news)
Najlepsze tematy