Chciała pięknie wyglądać na ślubie! Zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu!

To naprawdę szokująca informacja. Prokuratura w Częstochowie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 34-letniej Anny, która zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 6 marca kobieta przeszła zabieg chirurgii plastycznej w jednej z prywatnych placówek medycznych w Częstochowie. Następnego dnia, po południu, kiedy kobieta nadal przebywała w tej prywatnej placówce, stan jej zdrowia znacznie się pogorszył. Nastąpiła utrata przytomności, a także trudności w oddychaniu" - poinformował Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy częstochowskiej prokuratury.

Pacjentka trafiła na oddział intensywnej terapii szpitala miejskiego. Jednak leczenie nie powiodło się i następnego dnia w godzinach rannych kobieta zmarła.

"Od początku do końca była nieprzytomna, podłączona do respiratora" - powiedział Dariusz Kopczyński, zastępca dyrektora z Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie.

34-latka w maju miała wziąć ślub, dlatego zdecydowała się na zabieg. Chciała pięknie wyglądać podczas uroczystości. Wraz z narzeczonym konsultowali zabieg z lekarzem w Warszawie, jednak zdecydowali się na placówkę w Częstochowie. Lekarz zlecił badania, ale ich wyników nie zabrali ze sobą w dniu operacji.

Śledczy zabezpieczyli dokumentację medyczną. Teraz będą ją analizować biegli.
W poniedziałek (13.03) odbył się pogrzeb niedoszłej panny młodej. (TVN24 x-news)
Najlepsze tematy