Alicja Resich-Modlińska o internautach: "bezlitośni", "bardzo niechętni", "wypływa z nich żółć"

Alicja Resich-Modlińska (62 l.) rzadko bywa na oficjalnych imprezach i nieczęsto udziela wywiadów, ale teraz zrobiła wyjątek. Wypowiedziała się na temat programu „Wieczór z Alicją”, który niegdyś prowadziła, i ewentualnej możliwości jego kontynuacji.

Gwiazda w show-biznesie jest już bardzo długo i nawet osobiście odkryła różne osobowości medialne. Oceniła, jak ten celebrycki światek oraz relacjonowanie o nim wyglądają obecnie. Nie za bardzo podobają się jej wypowiedzi użytkowników sieci.

„To wstrząsające, jak to czytam czasami, ale trochę się przyczyniłam do tego. Jednak nie przypuszczałam, że się tak rozwinie. Pamiętam, jak robiłam z Wojtkiem Mannem w ‘Trójce’ ‘Wywiady spod estrady’, to były pierwsze plotkarskie programy, ale z nutką ironii, ale dotyczyły gwiazd świata. Potem prowadziłam ‘Galę’ i tam nacisk położyłam na ‘Galaktykę’, czyli rubrykę towarzyską. (…) Ale nigdy nie myślałam, że dojdzie do tych złośliwych komentarzy, a one się pojawiły wraz z Internetem i to jest przykre” – mówiła Alicja Resich-Modlińska i dodała, że komentarze o jej koleżankach są „okropne”.

Jej zdaniem największą przykrość sprawiają komentarze internautów, którzy są „bezlitośni”, „bardzo niechętni” i „wypływa z nich żółć”. Zgadzacie się z taką diagnozą?

(x-news/WideoPortal)
Najlepsze tematy