Anna Powierza opowiedziała, jak schudła. „Regularność, dieta”

Anna Powierza (38 l.), znana z roli Czesi w „Klanie”, dwa lata temu po urodzeniu dziecka była o 30 kilogramów grubsza niż w tej chwili. Często opowiada, w jaki sposób schudła, a nawet chce napisać na ten temat książkę.

W jednym z ostatnich wywiadów mówiła, jak utrzymuje obecną sylwetkę. „Przede wszystkim żelazna konsekwencja, regularność, dieta, wyrzeczenia, dużo ruchu, dużo potu, trochę łez” – zdradziła.

Dodawała, że gdy rozpoczęła walkę z nadprogramowymi kilogramami, nie było jej łatwo. „Pierwszy rok to był walką z wiatrakami - ćwiczyłam, byłam na diecie, odmawiałam sobie wszystkiego – i kompletnie nic się nie działo. Potem na szczęście nastąpił przełom” – stwierdziła.

Tym przełomem była wizyta u lekarza, który zdiagnozował u Powierzy chorobę. „Okazało się, że są choroby metaboliczne m.in. insulinooporność, na którą ja cierpię. Powoduje, że możesz nic nie jeść, a mimo wszystko będziesz gruby” – wyjawiła aktorka. Dodała, że jest to początek cukrzycy.

Ze względów zdrowotnych tym bardziej musi dbać o dietę. Nie zawsze jest to łatwe. Wyrzeczenia wiążą się z różnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami. „Przede wszystkim to jest trauma, stany załamania, zwątpienie i momenty, kiedy jesteś na imprezie i wszyscy ci mówią ‘no weź, jedno ciasteczko ci nie zaszkodzi’, a ty wiesz doskonale, że tobie zaszkodzi i to bardzo i nie możesz” – pożaliła się.

(x-news/WideoPortal)
Najlepsze tematy