Reklama

Reklama

Reklama

Viola Kołakowska była królową teorii spiskowych. Te skandale wywołała!

Viola Kołakowska (44 l.), a właściwie Wioletta Kołakowska, to modelka, aktorka, celebrytka i uczestniczka programu „Agent Gwiazdy 4”. W ciągu ostatnich kilku lat udało jej się zasłynąć kilkoma skandalami. Jakimi? Omawiamy je poniżej!

Viola Kołakowska i jej życie prywatne

Viola Kołakowska urodziła się w 1977 r. w Chorzowie. Zadebiutowała jako modelka w połowie lat 90. Od 2006 do 2017 r. była związana z popularnym aktorem, Tomaszem Karolakiem. Mają dwójkę dzieci - córkę Lenę i syna Leona.

Niestety w 2017 r. para poinformowała o rozpadzie związku. Ich aktualna relacja nie jest jasna. Ponieważ często są widywani razem, obserwatorzy podzielili się na dwa obozy.  Niektórzy podejrzewają, że para widuje się ze względu na chęć wspólnego wychowywania dzieci. Inni z kolei myślą, że Viola i Tomasz w tajemnicy... wzięli ślub! Według nich sugeruje to jedna z wypowiedzi aktora.

Reklama

Pewnie nieprędko dowiemy się, co łączy Violę i Tomasza. Aktor rzadko udziela się w social mediach. Chociaż jest popularny, chroni swoją prywatność.

Teorie spiskowe Violi Kołakowskiej

Viola Kołakowska, choć wielu osobom od dawna znana, w 2020 i 2021 r. zaliczyła ogromny wzrost popularności. Niestety wcale nie było to dla niej pozytywne zjawisko. Wszystko zaczęło się od wyznania celebrytki. Mówiła, że według niej pandemia to wymysł, na który dała się nabrać większość społeczeństwa. Otwarcie zrezygnowała z noszenia maseczek i stanęła po stronie przeciwników szczepień. 

Niestety sposób, w jaki przekazywała komunikaty w social mediach, nie był do końca przemyślany. Viola Kołakowska porównała kryzys epidemiczny do... obozu zagłady w Auschwitz. 

Co prawda później wyjaśniła, że nie do końca to miała na myśli, ale niesmak pozostał. Szczególnie że autorka nie poprzestała na krytyce szczepień. W swoich mediach społecznościowych zaatakowała Krystynę Jandę. Dlaczego? Aktorka powiedziała, że nie wie, czy chce pracować z aktorami, którzy się nie zaszczepią. 

Celebrytka zwróciła się do koleżanki z branży na swoim Instagramie.

Viola Kołakowska snuła także teorie na temat śmierci Krzysztofa Krawczyka. Sugerowała, że zaszczepił się niedługo przed odejściem. Andrzeja Piasecznego, który leżał w szpitalu ze względu na objawy zakażenia, określiła mianem "kiepskiego aktora". Doprowadziło to do tego, że wielu aktorów, piosenkarzy i celebrytów wypowiadało się na temat poglądów Violi Kołakowskiej bardzo nieprzychylnie.

Viola Kołakowska a społeczność LBGT

Wśród celebrytów rzadko się zdarza, by ktoś otwarcie obrażał społeczność LGBT. Jednym z nielicznych wyjątków jest Viola Kołakowska, która nazwała środowisko LGBT "sektą".

Wypowiedź wzbudziła kontrowersje szczególnie dlatego, że córka aktorki otwarcie mówi o swojej panseksualności. Ponadto podejście podkreśla elementami garderoby, np. nosząc tęczową torbę czy flagi, a także używając hashtagów.

Aktorka próbowała sprostować swoją wypowiedź. Komunikaty związane z manipulowaniem dziećmi przez społeczność LGBT zdały się jedynie pogorszyć sprawę.

Viola Kołakowska na Instagramie

Po wszystkich kontrowersjach, jakie wzbudziło zachowanie aktorki, ta postanowiła pozbyć się swojego konta na Instagramie. Aktorka tłumaczyła decyzję namnożeniem negatywnej energii, z jaką spotkały się jej wypowiedzi. 

Na szczęście fani nie muszą się martwić. Nowe konto już powstało, a Viola Kołakowska chętnie mówi, czym będzie się na nim zajmować.

Choć nie publikuje aktualnie wielu postów, chętnie dzieli się przemyśleniami na Insta Stories.

Myślicie, że celebrytka będzie jeszcze szokować? Burzliwa przeszłość i kontrowersje, a także liczne dyskusje z innymi celebrytami - to wszystko sprawia, że można mieć wątpliwości co do braku skandali. Czy wierzycie w świeży start aktorki?

Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz też:

27-letnia miss Brazylii nie żyje. Zmarła po rutynowym zabiegu!

Gwiazda hitów TVP jest lesbijką! Pokazała swoją ukochaną! To była dziennikarka TVN! "Piękne kobiety"

Małgorzata Rozenek w sandałach z piórami. To hit na wakacje!

Niemal tysiąc ofiar. Tragiczne trzęsienie ziemi w Afganistanie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy