Reklama

Reklama

Reklama

Grzegorz Markowski wywołał skandal nieślubnym dzieckiem. Oto, co dziś syn mówi o ojcu

Zarówno Grzegorz Markowski (69 l.), jak i jego córka, Patrycja (42 l.), od lat są znani na scenie muzycznej ze swoich silnych, rockowych głosów. Starają się jednak dbać o prywatność rodziny, chociaż Patrycja chętnie dzieli się zdjęciami bliskich na swoim Instagramie (czasami publikuje nawet smakowite kąski z dzieciństwa). Mało kto wie na przykład, że... wokalista zespołu "Perfect" pierwszy raz został ojcem w wieku zaledwie 15 lat. Z nieślubnym synem nie utrzymuje jednak zażyłych kontaktów. A to jeszcze nie koniec ciekawostek! Kto jest kim w klanie Markowskich? Podpowiadamy!

Rodzina Markowskich - kim są?

Grzegorz Markowski to piosenkarz i autor tekstów, który urodził się w Józefowie. Największą sławę zdobył jako wokalista zespołu "Perfect" (posłuchaj!). Chociaż oficjalna data powstania zespołu to 1980 r. (i właśnie wtedy do grupy dołączył Markowski), jego początki sięgają 1977 r. Później "Perfect" co jakiś czas zawieszał działalność, a następnie się reaktywował. Wśród topowych przebojów grupy znajdują się m.in. "Autobiografia", "Niepokonani" czy "Nie płacz, Ewka".

Reklama

Drugą znaną osobą w klanie Markowskich jest córka Grzegorza, czyli Patrycja Markowska. Poszła w ślady taty i również zajęła się muzyką (posłuchaj!). Swój pierwszy album wydała w 2001 r. Jest znana m.in. z takich hitów jak "Świat się pomylił" czy "Jeszcze raz". Brała również udział w programach rozrywkowych, np. "Tańcu z gwiazdami", "Ameryka Express" czy "The Voice of Poland" (jako trenerka).

Ojciec z córką postanowili też wydać razem album pod tytułem "Droga". Od czasu do czasu występują też wspólnie na scenie.

Czy to jednak koniec sław z rodziny Markowskich? Dla wielu osób zaskoczeniem może być fakt, że młodszy brat Grzegorza, Rafał, jest... biskupem! Pełni funkcję biskupa pomocniczego archidiecezji warszawskiej i doczekał się nawet swojej wizytówki na Wikipedii.

Jeszcze zanim to wszystko się zaczęło... czyli syn Grzegorza Markowskiego

Kariera Grzegorza Markowskiego nabrała tempa, mężczyzna związał się z ukochaną żoną i na świat przyszła Patrycja - zanim jednak to wszystko nastąpiło, wokalista "Perfectu" przywitał na świecie syna, Piotra! Został ojcem w młodym wieku, bo miał zaledwie 15 lat.

Przez długi czas ta informacja była tajemnicą, a opinia publiczna nie zdawała sobie sprawy z tego, że Patrycja Markowska wcale nie jest jedynaczką. Tak naprawdę sprawa wyszła na jaw i zaczęła być szeroko komentowana dopiero w 2006 r.

Jeszcze zanim Piotr przyszedł na świat, Markowski już zdążył się rozstać z jego matką. Trudno się temu dziwić - wciąż byli przecież tylko dziećmi. W rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" Grzegorz Markowski otworzył się na temat swojej przeszłości:

"Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal [...] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości?".

Grzegorz Markowski płacił jednak na syna alimenty, aż ten skończył 23 lata. Nie mieli ze sobą zbyt dobrego kontaktu, a chłopakiem zajmowała się matka. Jak dziś wygląda relacja Markowskiego z synem? Piotr w wywiadzie dla "Faktu" stwierdził:

"Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami".

Grzegorz Markowski i żona, Krystyna - niemal całe życie razem

Gdy kurz po "skandalu" opadł, Markowski zakochał się w tancerce, Krystynie. Para poznała się w 1970 r. w jednej z kawiarni. Cieniem na związku rzuciły się... słabe oceny Grzegorza w szkole. Na szczęście udało mu się je poprawić, a potem zdać maturę - to było dla Krystyny szalenie istotne. W 1973 r. wzięli ślub.

Wokalista zespołu "Perfect" zawsze podkreśla, że wierność to jedna z ważniejszych wartości w ich związku. W rozmowie z magazynem "Viva!" wyznał przewrotnie:

"Bywały chwile słabości, pewnie po obu stronach, bo żona była tancerką i zjeździła świat w towarzystwie pięknych, młodych tancerzy i chórzystów. Było w czym wybierać. Zawsze zostaje trochę niepewności. A może mnie zdradziła? Mam nadzieję, że nie".

W 1979 r. przyszła na świat córka Grzegorza i Krystyny. Widać, że cała rodzina jest ze sobą bardzo zżyta. Jakiś czas temu, z okazji urodzin mamy, Patrycja udostępniła zdjęcie sprzed lat. Widać na nim młodą Krystynę i małą Patrycję. Nic dziwnego, że Grzegorz Markowski zakochał się w tej kobiecie na zabój!

Patrycja Markowska i jej życie prywatne

Jak wygląda życie prywatne Patrycji Markowskiej? Wokalistka przez 15 lat była w szczęśliwym związku z aktorem, Jackiem Kopczyńskim. Niedawno media obiegła jednak informacja o rozstaniu pary. Chociaż wcześniej również zdarzały im się kłótnie i kryzysy, tym razem sprawa wygląda dużo poważniej. Mężczyzna swego czasu w rozmowie z magazynem "Na żywo" stwierdził nawet:

"Nasz związek jest dosyć burzliwy, ale przez to też bardzo ciekawy".

Patrycja i Jacek poznali się w 2006 r. Mężczyzna formalnie był wtedy jednak żonaty, dlatego nie było mowy o czymś więcej. W wywiadzie z "Galą" Markowska wyznała:

"To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań".

Gdy Kopczyński już się rozwiódł, spróbował raz jeszcze. Zaprosił Patrycję na wspólne wakacje do Meksyku. Tam szaleńczo się w sobie zakochali.

Wszystko potoczyło się błyskawicznie. W 2008 r. na świat przyszedł ich syn, Filip. Przez lata nie zdecydowali się jednak na sformalizowanie swojego związku. Wiadomo jednak, że rodzice Patrycji bardzo lubili zięcia. Rodzina chętnie spędzała razem czas. Na instagramowym profilu Patrycji wciąż można znaleźć zdjęcia dokumentujące wspólne chwile, np. w trakcie leśnej przechadzki.

Co myślicie o rodzinie Markowskich? Wolicie Grzegorza i zespół "Perfect"? Czy może jednak to Patrycja ma lepszy głos od swojego taty?

Zobacz też:

Grzegorz Markowski ruszył na pomoc córce Patrycji

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę

Patrycja Markowska: prawdziwe kulisy rozstania z Kopczyńskim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Markowski | Patrycja Markowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy