Reklama

Reklama

Reklama

Życie Władimira Putina jest na celowniku? Były major KGB wskazuje, kto może "zlikwidować" prezydenta!

Władimir Putin (69 l.) prawie cztery miesiące temu pogwałcił wszelkie sojusze i umowy międzynarodowe i zaatakował niepodległą Ukrainę. Coraz częściej mówi się jednak o porażce despoty i wskazuje na niezadowolenie otoczenia prezydenta coraz gorszymi wynikami na froncie. Teraz Były szpieg i major KGB wyjawił, kto mógłby przeprowadzić zamach na życie Putina...

Władimir Putin 24 lutego zburzył pozorny spokój w Europie i zaatakował demokratyczną Ukrainę. Widmo wojny wisiało nad Europą już od jakiegoś czasu, ale nikt chyba nie przypuszczał, że w XXI wieku na ulice europejskich miast ponownie wyjadą czołgi.

Niestety prezydent Rosji zdecydował o realizacji swoich imperialistycznych zapędów i sięgnął po Ukrainę. Przywódca Federacji Rosyjskiej nie spodziewał się jednak, że "specjalna operacja wojskowa" nie pójdzie po jego myśli.

Putin planował wojnę błyskawiczną z zajęciem Kijowa. Co chwilę media informują jednak o stratach wśród Rosjan, podając liczby zabitych wojskowych. Nie da się ukryć, że Putinowi zaczął usuwać się grunt pod nogami.

Reklama

Nieustannie plotkuje się również o słabej kondycji zdrowotnej Putina. Mówi się, że despota boryka się z rakiem krwi. Inne doniesienia sugerują zaś, że ma Parkinsona. Kilka dni temu zagraniczne portale informowały, że prezydent miał zasłabnąć po jednej z konferencji.

Władimir Putin jest na celowniku?

Nie milkną także plotki o tym, że życie Władimira Putina jest zagrożone, bo jego potyczki na froncie coraz bardziej denerwują najbliższe otoczenie dyktatora. Sankcje gospodarcze odbijają się na portfelach oligarchów, a Putin traci powoli poparcie.

Siergiej Żirnow, były szpieg i major KGB w rozmowie z "Polityką" wskazał nawet trzy nazwiska, które mogłyby postawić życie prezydenta na celowniku.

Mężczyzna przyznał jednak, że tak naprawdę wyeliminowanie prezydenta może być niemożliwe, bo w strachu o własne życie otoczył się "ludźmi takimi jak on sam albo nawet gorszymi". Stwierdził, że jedną szansą mogłoby być skorumpowanie jednego z jego ochroniarzy.

Były major KGB wskazuje trzy nazwiska...

Były major KGB dodał także, że do tej specjalnej misji nadałby się także "obecny szef FSB Aleksander Borstnikow, wcześniej również oficer KGB z Leningradu". Siergiej twierdzi także, że powody do "sprzątnięcia" prezydenta znalazłby także Naryszkin, szef wywiadu zagranicznego.

Żirnow po raz kolejny podkreślił również, że Putin jest paranoikiem, który panicznie boi się o swoje życie. Prezydent Federacji Rosyjskiej nie spożywa nawet sam posiłków - przed każdym z nich ktoś musi spróbować wszystkiego, co konsumuje.

Zobacz też:

Syn Aleksandra Łukaszenki zsolidaryzował się z Ukrainą? Szokujące, co zobaczyli na balu maturalnym!

Media rozpisały się o "wychudzonym" Strasburgerze. Prezenter "Familiady" wyjawił, co za tym stoi...

Królowa Elżbieta II była poruszona gestem księcia George'a. To on ją najbardziej zaskoczył podczas Platynowego Jubileuszu!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL