Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żmijewski broni w sądzie reżysera oskarżonego o znęcanie się nad żoną!

Popularny reżyser Maciej D. nadal chce udowodnić, że zarzuty jego żony aktorki Moniki Kwiatkowskiej są bezpodstawne. Ma mu w tym pomóc serialowy ojciec Mateusz...

To kolejna odsłona rodzinnego dramatu Moniki Kwiatkowskiej (38 l.). Sprawa ciągnie się już od czerwca 2012 roku. Wtedy to do Sądu Rejonowego w Warszawie wpłynął akt oskarżenia przeciwko znanemu reżyserowi Maciejowi D. (47 l.), podejrzanemu o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną w okresie od maja 2003 do września 2011 roku.
W sierpniu ubiegłego roku znanemu filmowcowi wymierzono karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej i kontrolowanej pracy na cele społeczne, ale reżyser wniósł sprzeciw od wyroku. 

Reklama

Okazuje się jednak, że Monice nie będzie tak łatwo się od niego uwolnić. Adwokaci Macieja D. wnoszą kolejne apelacje i powołują coraz to nowych świadków.

Na ostatniej rozprawie pojawił się sam Artur Żmijewski. Aktor był świadkiem oskarżonego, nie trudno więc się domyślić, że świadczył na jego korzyść.

Panowie znają się bowiem od lat, a aktualnie pracują wspólnie na planie "Ojca Mateusza", w którym Żmijewski wciela się w postać tytułowego księdza. Według relacji "Super Expressu" zeznania aktora nie trwały długo, ale panowie wyszli z sądu zadowoleni. 

Podobno na tym nie koniec znanych nazwisk, które będą stawać w jego obronie.

"Wiem, że świadków będzie więcej. Słyszałam o kilku panach. Maćkowi się raczej nie odmawia, on kręci wiele seriali" - zdradza osoba z otoczenia Macieja D.

Jak udało się dowiedzieć tabloidowi w gotowości już czekają Piotr Polk ( 51 l.) i Paweł Małaszyński (37 l.).


Dowiedz się więcej na temat: Artur Żmijewski | Monika Kwiatkowska | znęcanie się

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje