Reklama
Reklama

Zaskakujące słowa Karola Strasburgera o Stanie Borysie! Tego nikt się nie spodziewał

Karol Strasburger i Stan Borys weszli na ścieżkę sądową, a ich konflikt wydaje się na razie nie do rozwiązania. Muzyk oskarża prowadzącego "Familiadę" o zniesławienie.

Tego konfliktu chyba nikt się nie spodziewał. Jakiś czas temu, Karol Strasburger został oskarżony przez Stana Borysa i jego partnerkę, Annę Maleady (sprawdź!). Sprawa była na tyle poważna, że postanowili złożyć pozew o zniesławienie. 

Zdaniem pary, prowadzący "Familiadę" zamieszczał w Internecie negatywne komentarze na ich temat. Podobno, podczas postępowania na jaw wyszło, że "hejterskie wpisy" pod artykułami pochodzą z tego samego IP, z którego korzysta Strasburger. 

Reklama

Stan Borys wyjaśniał, że "zaczęło się od tego, że jakiś czas temu z moją partnerką Anną zauważyliśmy, że ktoś umieszcza w internecie komentarze na nasz temat, niektóre bardzo krzywdzące i obrzydliwe. Były tam m.in. treści antysemickie". Muzyk dodaje, że po paru miesiącach śledztwa dostał pismo, że ustalono numer IP. Policja stwierdziła, że to łącze internetowe należące do Karola Strasburgera.

Karol Strasburger komentuje pozew Stana Borysa

Ostatnio sam zainteresowany postanowił się wypowiedzieć. W trakcie rozmowy z portalem "Jastrząb Post", podkreślił, że nie zajmuje się komentowaniem doniesień medialnych, ponieważ ma ciekawsze tematy. 

Jasno wyraził także swój stosunek do relacji ze Stanem Borysem. Dodał, że "jeśli ktoś rozdmuchuje sprawę, która powinna być załatwiona przy stoliku w kawiarni przy lampce wina (...), to ja nie widzę powodu, aby z kimś utrzymywać kontakty".

Prawnik oskarżonego prezentera wydał oświadczenie, w którym wyjaśniał sytuację. Według jego wiedzy, wskazany adres IP dotyczy Konstancina-Jeziorna, co wyklucza z kręgu podejrzanych Strasburgera, ponieważ w czasie zamieszczania wpisów był m.in. we Wrocławiu. Miał tam uczestniczyć w nagraniu jednego z seriali.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Stan Borys | Familiada
Reklama
Reklama
Reklama