Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka. Ciekawe, co na to jego syn

W życiu Kamila Durczoka (51 l.) ostatnio sporo się dzieje. Dziennikarz stał się bohaterem kilku afer, za które może trafić za kratki. Na skandalach ucierpiała głównie rodzina. Durczok wie, że zawiódł przede wszystkim syna Kamila juniora (22 l.). Teraz prezenter ma zamiar odbudować z nim relację.

"Dostaniecie to, co jestem Wam winien. Dostaniecie prawdę. Dzięki, że jesteście. Jestem alkoholikiem. Od lat. Od miesięcy niepijącym. Jestem z tego dumny. Nie piję czwarty miesiąc" - napisał w mediach społecznościowych Kamil Durczok. 

Reklama

Jego szczere wyznanie wciąż porusza kolejnych internautów. Niestety, wielu z nich, zamiast słów ciepła i wsparcia, nie pozostawia na nim suchej nitki, pamiętając kolizję, do której doprowadził pod wpływem alkoholu. 

"No i po cholerę piszesz takie głupoty: 'Tylko ja jestem winien temu, co się stało'.' Karygodna, dramatyczna zbrodnia. Pijany baran za kierownicą'" - napisał jeden z nich. 

Durczok zripostował: "Czego jeszcze chcesz chłopie? Mam się samospalić? Nie, mam dziecko. Nie zrobię tego". 

To przełomowy moment - dziennikarz po raz pierwszy od czasu, kiedy wpadł w tarapaty, wspomina o swoim synu - Kamilu Jr.

"Choć wiele osób nie daje wiary w szczerość jego słów i chęć poprawy, nie brakuje też takich, którzy są przekonani, że jego zachowanie to początek metamorfozy, którą zamierza przejść z myślą o sobie, ale przede wszystkim dla syna. Chce mu udowodnić, że potrafi zawrócić z drogi, którą do tej pory szedł. Jest mu to winien" - zdradza źródło "Na Żywo". 

Niechlubna przeszłość Durczoka seniora położyła się cieniem na ich relacjach. Chłopak, wychowany w typowym śląskim domu prowadzonym przez matkę, dziennikarkę Mariannę Dufek, ojca traktował przed długi czas jak mistrza, swój autorytet. Dzielnie znosił kolejne afery z udziałem Durczoka związane z mobbingiem, molestowaniem seksualnym, wspierał go, gdy stracił pracę w TVN-ie.

Czytaj więcej na kolejnej stronie:

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama