Reklama
Reklama

Xawery Ż. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do trzech lat więzienia

Xawery Ż. został zatrzymany w połowie października pod zarzutem posiadania marihuany. Według naszych informacji reżyserowi postawiony został zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Xawery Ż. usłyszał zarzut

Xawery Ż. został zatrzymany 15 października po tym, jak podczas rutynowej kontroli drogowej funkcjonariusze znaleźli u niego marihuanę. Według naszych informacji reżyser usłyszał zarzut. Powołany biegły ustala, czy Xawery Ż. prowadził samochód pod wpływem narkotyków.

Za ten czyn grozi nawet do trzech lat więzienia.

Xawery Ż.: zginęła wtedy część mnie

To nie pierwsze problemy z prawem Xawerego Ż. 15 maja 1993 roku, wracając fiatem 126p z Łodzi do Warszawy, reżyser spowodował wypadek samochodowy i uderzył w drzewo. W wyniku tego zginęła jego ówczesna partnerka Barbara Kosmal, córka aktorki Barbary Brylskiej.

Reklama

Xawery Ż. został ranny, wielokrotnie podkreślał, że było to dla niego ogromne przeżycie i do dziś mierzy się z wyrzutami sumienia.

Po latach od śmierci Barbary Kosmal reżyser pracował nad serialem HBO "Odwilż", który opowiada o nagłej, niewyjaśnionej śmierci dziewczyny. Wspomnienia - jak mówił w wywiadzie - odżyły.

Zobacz też:

Xawery Ż. zatrzymany przez policję

Piekarze każą płacić za przekrojenie chleba. Ile?

Woźniak-Starak lubi czarne stylizacje

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama