Reklama

Reklama

Reklama

Wzburzony Kanye West grzmi na Billie Eilish: "Przeproś Travisa Scotta!"

Kanye West (44l.) oskarża Billie Eillish (21 l.) o znieważenie Travisa Scotta na swoim koncercie. Artystka przerwała na chwilę występ, gdy jeden z jej fanów źle się poczuł. Raper twierdzi, że był to przytyk do tragedii, która wydarzyła się na koncercie rapera w listopadzie 2021 roku. Billie faktycznie prowokowała?

Kanye West znany jest ze swojego wybuchowego charakteru i skoncentrowaniu na własnej osobie. Wczoraj oskarżył na Instagramie Billie Eillish, o zadrwienie z Travisa Scotta, podczas jej koncertu w Atlancie. Artystka miała przerwać występ, gdy zauważyła, że jeden z fanów źle poczuł się pod sceną. W oczach Westa było to nawiązanie do tragedii w Houston, która miała miejsce, podczas koncertu Scotta.

Reklama

Na odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać. Billie Eilish skomentowała post byłego męża Kim Kardashian krótko:

Coachella, o której wspomina West, to jeden z najpopularniejszych festiwali na świecie, który co roku zaprasza na swoją scenę największe gwiazdy współczesnej muzyki popularnej. Z powodu epidemii koronawirusa impreza była już dwukrotnie odwoływana, jednak w tym roku kwietniowe święto muzyki ma odbyć się zgodnie z kalendarzem. 

Jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji miał być Travis Scott, jednak odwołano jego występ po tragicznym wypadku na koncercie w Houston. Rapera zastąpi Billie Eilish. 

Astroworld Festival - Co się stało?

Przypomnijmy, że 5 listopada 2021 doszło do śmiertelnego wypadku podczas Festiwalu Astroworld, zorganizowanego przez rapera Travisa Scotta w Teksasie.

W trakcie koncertu, na skutek ścisku pod sceną, w tłumie zginęło 10 osób, 25 było hospitalizowanych, a ponad 300 doznało mniej znaczących obrażeń

Artysta miał nie tylko nie przerwać występu, ale i podżegać do niebezpiecznego zachowania swoich fanów. Całe zdarzenie było filmowane przez uczestników festiwalu, a później szeroko komentowane, nie tylko w amerykańskich mediach.

Warto wspomnieć, że Billie Eilish będzie główną gwiazdą podczas drugiego dnia festiwalu w Kalifornii. Tuż po występie wokalistki, w niedzielę, na głównej scenie pojawi się Kanye West. 

Nie trudno domyślić się, że oskarżenia w kierunku Billie, są spowodowane skreśleniem Scotta z listy głównych gwiazd Coachelli.  

Czyżby West już zaczął podgrzewać atmosferę przed kwietniową imprezą?

Zobacz też:

Sensualna Kim Kardashian w Vogue: "wybrałam siebie"

Szpitale: widzimy efekty "długu zdrowotnego", gdy koncentrujemy się głównie na pilnych interwencjach

Koronawirus - Raport Dnia. Najnowsze informacje o COVID-19. Czwartek, 10 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kanye West | Travis Scott | Billie Eilish

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy