Reklama
Reklama

Wybuch wulkanu, zderzenie gwiazd. Co przewidział Nostradamus na 2022 rok?

Co nas czeka w zbliżającym się roku? Już Nostradamus 500 lat temu przewidział, że 2022 rok nie będzie nas rozpieszczał. Ale tego, to na pewno się nie spodziewaliście!

Kim był Nostradamus

Nostradamus to XVI-wieczny francuski astrolog i autor proroctw. Jeszcze za swojego życia przewidział tragiczne okoliczności śmierci króla Henryka II Walezjusza. 

Do dzisiaj przywołuje się jego czterowierszowe teksty i interpretuje jako przepowiednie. Entuzjaści Nostradamusa twierdzą, że przepowiedział rewolucję francuską, II wojnę światową, czy atak na WTC z 11 września 2001 roku.
Jeśli wierzyć słowom Nostradamusa, to w 2022 roku czeka nas kryzys humanitarny i klęska żywiołowa. Co do finansów, to też nie mamy dobrych wieści.

Reklama

Nostradamus - przepowiednie na 2022 rok

Nostradamus już w 1555 roku przewidział, że temperatura na święcie będzie się podwyższać, co teraz rozumiemy jako zamiany klimatyczne, zagrażające naszej planecie. Astrolog w swoich proroctwach wspomniał też o budzeniu się wulkanów. Już od dwóch lat sejsmolodzy zauważają wzmożoną ich aktywność. Jednak zwolennicy Nostradamusa twierdzą, że w najbliższym czasie dojdzie do wybuchu superwulkanu  Yellowstone, co miałoby ogromne konsekwencje dla całego świata


Kolejna przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok dotyczy silnego trzęsienia ziemi na terenie Ameryki Północnej. Ma ono doprowadzić do głębokiego kryzysu humanitarnego na całym kontynencie

Inne proroctwo jasnowidza mówi o zderzeniu dwóch gwiazd, które wywoła potężną eksplozję i zostawi po sobie ślad na nocnym niebie. Astronomowie z NASA rzeczywiście zapowiadają podobne zdarzenie, nie są jednak w stanie dokładnie określić jego skutków. 

Co do finansów, to Nostradamus przewidywał konflikt mocarstw, który maiłby doprowadzić do upadku gospodarki. W połączeniu z kryzysem humanitarnym będzie to miało wpływ na inflację. 

Co o tym sądzicie?

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski i przepowiednia na 2022 rok. "Będzie kolejny rozbiór Polski"

Jasnowidz z Człuchowa miał wizję! Chodzi o święta i sylwestra

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Znamy kolejnych prowadzących! Kto oprócz Ibisza i Gilon?

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie | Nostradamus
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy