Reklama
Reklama

Wołodymyr Zełenski w lateksie tańczy na obcasach. Wideo podbija sieć

Wołodymyr Zełenski (44 l.) to człowiek wielu talentów. Zanim rozpoczął karierę polityczną, pracował w branży rozrywkowej. Był komikiem, a później aktorem. Mało kto wie, że obecnemu prezydentowi Ukrainy zdarzyło się wystąpić w kontrowersyjnym teledysku. Zełenski tańczył w szpilkach!

Wołodymyr Zełenski: bohater naszych czasów

Wołodymyr Zełenski to niekwestionowany bohater ostatnich dni. Prezydent Ukrainy ani na chwilę nie odstępuje armii narodowej, która od minionego czwartku zaciekle walczy z rosyjskim okupantem. Polityk nie przyjął propozycji ewakuacji z ogarniętego wojną kraju lecz zaapelował do reszty świata o wsparcie. Zełenski doskonale odnalazł się w trudnej sytuacji i pomimo nierównego rozkładu sił, jest w stanie dość skutecznie negocjować z Zachodem dostawy tak potrzebnej w tej chwili Ukrainie broni. 

Reklama

Zanim Zełenski został mężem stanu, o którym mówi cały świat, pracował jako komik. W latach 90. należał do grupy kabaretowej Kwartał 95. 7 lat później zyskał miano celebryty, gdy zwyciężył ukraińską wersję "Tańca z gwiazdami". Później jego kariera nabrała tempa. Zełenski występował w licznych komediach romantycznych oraz podkładał głos do popularnych bajek dla dzieci

Na swoim koncie miał również udział w teledysku, który niekoniecznie wpisuje się w ogólnie przyjęty wizerunek głowy państwa. W sieci pojawiły się niedawno materiały, pokazujące zaskakujące wygibasy sceniczne w wykonaniu Wołodymyra Zełenskiego. To nieprawdopodobne, że to ten sam człowiek, który dziś z poświęceniem broni swojej ojczyzny!

Wołodymyr Zełenski w lateksie tańczy na obcasach

W 2014 roku Wołodymyr Zełenski w towarzystwie trzech innych mężczyzn nagrał bardzo odważny teledysk. Panowie ubrani w mocno przylegające, lateksowe spodnie i wysokie szpilki wyginają ciała w rytm elektronicznej muzyki współczesnej. Drugi od lewej mężczyzna to dzisiejszy prezydent Ukrainy!

Wołodymyr Zełenski oraz jego koledzy z teledysku bez odrobiny zażenowania pozwalają sobie na prowokacyjne, ociekające seksualnością gesty. Występ stanowi parodię utworu "Love" zespołu Kazaky, który zyskał światową sławę za sprawą współpracy z Madonną.

Dla wielu osób przeszłość Wołodymyra Zełenskiego stanowi wielki atut. Prezydent Ukrainy jest bowiem człowiekiem pochodzącym spoza hermetycznego środowiska politycznego, a co za tym idzie, wolnym od niepożądanych układów. Internauci zwracają uwagę, że teledysk z udziałem Zelenskiego to dowód na to, że wbrew utartym stereotypom, ludzie po których nie spodziewalibyśmy się heroizmu, w sytuacjach kryzysowych są w stanie wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć o słuszną sprawę. 

Zobacz też:

Grupa Polsat Plus i Fundacja Polsat uruchamiają zbiórkę dla dzieci z Ukrainy!

Edyta Górniak wygłosiła ważny apel ze sceny! Widownia wstrzymała oddech

Witamina E zatrzymuje młodość. Gdzie jest jej najwięcej?

Konsultacje Joe Bidena. Andrzej Duda: sojusznicy są zjednoczeni, poradzimy sobie razem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wołodymyr Zełenski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy