Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojciech Jaruzelski: Jego żona chce rozwodu!

Barbara Jaruzelska (84 l.) chce się rozwieść z generałem Wojciechem Jaruzelskim (91 l.). Powodem jest jego bliska znajomość z... opiekunką.

"Chcę się rozwieść z mężem, ale on nie daje mi rozwodu" - mówi "Super Expressowi" małżonka byłego polityka, tłumacząc, że za wszystkim stoi druga kobieta, która pielęgnuje chorego na chłoniaka generała.

Reklama

"Ta kobieta się uczepiła mojego męża. Uważam, że ta pani jest niemoralna i ma problemy z alkoholem. Posuwa się do intymności, podrywa go" - zżyma się pani Barbara na łamach tabloidu.

Dodaje, że nie chce już dzielić życia z Wojciechem, gdyż nie tylko go nie kocha, ale czuje do niego niechęć i traktuje jak wroga.

Uważa jednak, że sytuacja bardzo odpowiada mężowi - opiekunka jest czuła, przynosi Jaruzelskiemu zupki i "panoszy się wokół niego".

"Nie chcę, żeby ona była w naszym domu. Jeśli ona będzie, to mnie nie będzie" - stawia sprawę na ostrzu noża generałowa, podkreślając, że "zrobi Wojtkowi dobrze" i zniknie z jego życia, zwalniając miejsce Małgorzacie.

Co więcej, jest już po spotkaniu z adwokatem w sprawie rozwodu.

Jaruzelscy są małżeństwem od 53 lat. Poznali się w 1955 roku na występie chińskiego pianisty Fu-Tsunga.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Jaruzelski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje