Reklama
Reklama

Władimir Putin zaatakuje kolejny kraj? Słowa wróżki mówią wiele: "Świat dał mu przyzwolenie na bezkarność"

Władimir Putin (69 l.) 24 lutego najechał na niepodległą Ukrainę. Dyktator sprawił, że oczy całego świata zwróciły się ku wschodniej granicy z Polską. Ponad miesiąc Ukraina broni swojej niezależności i odpiera barbarzyński atak najeźdźców. Wielu zastanawia się jednak kiedy wojna się skończy i jakie plany ma Putin. Tarocistka wyjaśnia.

Władimir Putin ponad miesiąc temu zaatakował demokratyczną Ukrainę. Dyktator nie spodziewał się jednak, że trafi na tak duży opór. Okazało się, że słabo wyszkolona armia, stary sprzęt i wysokie morale broniących się Ukraińców - nie pozwalają Putinowi na szybkie zajęcie tego kraju.

Rosyjski dyktator się przeliczył

Dyktator planował bowiem "wojnę błyskawiczną". Prezydent Federacji Rosyjskiej chciał w szybkim czasie zająć Kijów i zainstalować w nim władze marionetkowe. Plan się jednak nie powiódł, a media co chwilę informują o tym, że Ukraińcom udaje się wyzwolić spod rosyjskiej okupacji miasta.

Reklama

Nie brak jednak pytań o to, kiedy w końcu wojna się skończy. Zachodnie sankcje prawie zrujnowały rosyjską gospodarkę, a wycofanie się konsumpcyjnych gigantów z tego kraju, niemalże sparaliżowało życie "normalnym ludziom".

Nie da się jednak ukryć, że to i tak marna kara, w porównaniu z tym, co muszą znosić Ukraińcy, którzy przez wojnę w popłochu opuszczali swoje domostwa. Niektórzy Rosjanie nie są nawet świadomi tego, co tak naprawdę dzieje się na świecie.

Od lat mamieni kremlowską propagandą i putinowską indoktrynacją nie wierzą nawet w wojnę, a bestialski atak Rosji nazywają "operacją wojskową".

Wróżka mówi o planach Putina

Teraz wróżki i profeci chętnie wypowiadają się na temat tego, co w przyszłości planuje Władimir Putin i kiedy wojna się zakończy. Krzysztof Jackowski uważał, że kluczowe będą działania w kwietniu, jednakże jego wizja daleka była od optymistycznej.

Tym razem w karty postanowiła zajrzeć tarocistka Anna Kempisty. Wróżka najpierw odniosła się do pytań o Kuryle.

Kempisty przyznała również, że Putin czuje się wciąż pewnie i to, co się dzieje na Kurylach to tylko pokazówka. Jej zdaniem dyktator będzie tylko "prężył biceps". W kartach Tarota zobaczyła coś jeszcze...

Ukraina już ponad miesiąc stawia czoła brutalnemu najeźdźcy. Nie da się ukryć, że niepowodzenia rozwścieczają Putina, któremu powoli usuwa się grunt spod nóg.

Zobacz też:

Władimir Putin: Wiadomo, gdzie przebywa Alina Kabajewa! Co się stało z kochanką prezydenta?

Władimir Putin przeprowadza "czystki"?! Generał wskazuje, kogo będzie chciał się pozbyć!

Wiadomo, co się stało z zaufanym człowiekiem Putina! Zaskakujące wieści o Siergieju Szojgu

Rosyjskie wojska przegrupowują się. "Mogą skupić się na nowym kierunku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kempisty | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy