Reklama
Reklama

Władimir Putin jest homoseksualistą? Wstrząsające wieści z ukraińskich mediów

Władimir Putin (70 l.) „nie marnuje czasu na kobiety". Była deputowana do Dumy Rosyjskiej odsłoniła całą prawdę na temat życia uczuciowego przywódcy. Jej zdaniem Alina Kabajewa służyła jedynie do celów propagandowych, a prezydent Rosji wcale nie szalał na jej punkcie. Gimnastyczka miała pomóc w uciszeniu plotek o homoseksualizmie.

Władimir Putin: seria spotkań z przywódcami

Choć jeszcze parę miesięcy temu wydawało się to nie do pomyślenia, coraz więcej polityków i wpływowych osób wycofuje się z zaangażowania we wsparcie pogrążonej w wojnie Ukrainy. Elon Musk, który na początku konfliktu przekazał naszym wschodnim sąsiadom Starlinki, dziś bardzo żałuje tamtej decyzji. Niedawno otwarcie przyznał w mediach społecznościowych, że włączenie się w pomoc na rzecz zaatakowanej przez Rosję Ukrainy bardzo źle wpłynęło na jego biznes.

Reklama

"Przekazaliśmy Ukrainie Starlinki i straciliśmy przez to ponad 80 milionów dolarów, jednocześnie narażając SpaceX i mnie na poważne, rosyjskie cyberataki. A co ty zrobiłeś poza tweetowaniem?" - żalił się ostatnimi czasy na Twitterze najbogatszy człowiek świata.

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że wraz z upływem czasu stosunek polityków i miliarderów do wojny w Ukrainie ulega zmianie. Pomimo rzezi, która nieustannie ma miejsce na terenach okupowanych przez wojska rosyjskie, prezydenci Turcji czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie zamierzają rezygnować z intratnych współprac z Władimirem Putinem. 11 października przywódca Rosji spotkał się w Petersburgu z prezydentem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zaledwie parę dni później ściskał już dłoń Recepa Erdogana podczas konferencji w Astanie.

Pomimo wielkiego zagrożenia dla świata Zachodu, jakim jest zacieśniająca się współpraca Rosji z państwami Bliskiego Wschodu oraz Azją, znacznie większym zainteresowaniem cieszy się życie uczuciowe Władimira Putina. Od wielu lat krążą plotki związku prezydenta Rosji z dużo młodszą gimnastyczką, Aliną Kabajewą. Teraz okazuje się, że te doniesienia mogły zostać stworzone wyłącznie w celu zachowania pozorów. 

Władimir Putin jest homoseksualistą?

37-letnia Alina Kabajewa przez lata posiadała przydomek "najbardziej elastycznej kobiety w Rosji". Zgodnie z doniesieniami mediów, kochanka Władimira Putina urodziła mu czwórkę dzieci. Para rzekomo miała się doczekać 7-letnich bliźniaczek oraz dwóch synów. Parę miesięcy temu zaczęły krążyć plotki o kolejnej ciąży Kabajewej. Później jednak anonimowe źródło doniosło, że była gimnastyczka nie jest już w ciąży, ponieważ dokonała aborcji. Teraz pojawiają się pogłoski, że prezydent Rosji i Alina Kabajewa mogli nigdy nie być parą.

Ukraiński portal "TSN" opublikował na swoich łamach wywiad z Marią Maksakową, śpiewaczką operową i byłą deputowaną Dumy Rosyjskiej. Kobieta utrzymuje, że Kabajewa została "wepchnięta Putinowi do łóżka". W jej opinii były to działania nadzorowane przez rosyjskich oligarchów, którym zależało na ucięciu plotek o tym, że Władimir Putin może być gejem.

"Putin dobrze udawał uczucie do Kabajewej. Ale kiedy przyszło do czegoś poważniejszego, wszyscy zrozumieli, że na pewno nie zamierza z nią mieszkać. Nie chce dzielić swojego wolnego czasu z kobietami. Kabajewa po mistrzowsku odegrała swoją rolę. Urodziła dzieci, które przypisuje się Putinowi, co nieco rozwiało przypuszczenia, że prezydent Rosji jest gejem. Ale to nigdy nie była miłość" - mówiła Maksakowa w wywiadzie dla ukraińskich mediów.

Zobacz też:

Małgorzata Borysewicz z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Gdzie się podziały jej włosy?

Sceny przemocy w "Top Model". Modelce niespodziewanie puściły nerwy

Marianna Schreiber wciągnęła Marcina Najmana do swojego planu. Szykują wspólny projekt

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy