Reklama

Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska rozpala zmysły w skąpym bikini!

Wiktoria Gąsiewska w środku mroźnej zimy zatęskniła za słońcem. Postanowiła więc powspominać wyjazd do ciepłych krajów, efektem czego jest gorąca fotka na jej profilu na Instagaramie.

Wiktoria Gąsiewska ma dopiero 22 lata, a już spore doświadczenie w show-biznesie. Zadebiutowała jako kilkuletnia dziewczynka w serialu "Na dobre i na złe" i dorastała na oczach widzów, pojawiając się w różnych produkcjach.

Dziś jest już dorosła. Jej kariera aktorska wprawdzie przystopowała, jednak za to świetnie sprawdza się jako prezenterka na różnych wydarzeniach. Ostatnio współprowadziła Sylwester Szczęścia w Polsacie, przeprowadzając wywiady z gwiazdami.

Wiktoria Gąsiewska jest też wziętą influencerką. Jej profil obserwuje aż milion osób, a to grono zapewne z czasem się powiększy.

Reklama

Aktorka i prezenterka prowadzi swój profil bardzo starannie, serwując swoim fanom codziennie nowe relacje, a także ciekawe fotki. Najnowszy album jest wyjątkowo gorący!

Wiktoria Gąsiewska pozuje w bikini

Wiktoria Gąsiewska w środku zimy zatęskniła za słońcem. Postanowiła więc powspominać słoneczne chwile, które zostały upamiętnione zdjęciami na plaży. Aktorka opublikowała gorące zdjęcia, na których pozuje w bikini.

To, co zwraca największą uwagę, to oczywiście jej doskonała sylwetka. Nic dziwnego jednak, że ma tak smukłą figurę - Gąsiewska regularnie ćwiczy, stara się także zdrowo odżywiać.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów, zarówno od mężczyzn, jak i kobiet. "Wspaniale wyglądasz, rozpalasz zmysły dziewczyno", "Nimfa przecudowna", "Piękna figura" - to tylko niektóre z nich.

Nie sposób się z nimi nie zgodzić!

Zobacz też:

Adele płacze na wizji. Jest wstrząśnięta!

Ile niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce? Oto dane

Wprowadzają obowiązkowe szczepienia jako pierwsi w Europie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy