Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wieniawa i Królikowski pokłócili się przed klubem! "Uderzyłby ją, gdyby..."

Mówi się, że miłość dzieli od nienawiści tylko jeden krok. Czyżby aktorska para Julia Wieniawa (19 l.) i Antek Królikowski (29 l.) właśnie go zrobiła?

Kilkanaście dni temu goście jednego z modnych warszawskich klubów byli świadkami żywiołowych wydarzeń. Wśród nich znajdował się współpracujący z "Twoim Imperium" paparazzi, który zdał dziennikarzom relację niemal na żywo.

Reklama

Aktor Antoni Królikowski bawił się przy stoliku z atrakcyjną blondynką. Na zdjęciach publikowanych przez tygodnik widać, że nie szczędził jej czułości. Później para wyszła przed lokal.

Julia Wieniawa, od wielu miesięcy związana z Królikowskim, o dziwo, serdecznie uściskała się z dziewczyną, która kilka minut wcześniej tonęła w ramionach jej chłopaka (być może to jej przyjaciółka).

Zresztą nic nie zapowiadało zaognienia sytuacji, do której doszło po chwili. 

Wieniawa i Królikowski przywitali się, wprawdzie dosyć chłodno, ale spokojnie rozmawiali. Niespodziewanie temperatura dyskusji zaczęła rosnąć, aktor wpadł w złość i wyglądało na to, że rzuci się na swą dziewczynę z pięściami. 

- Uderzyłby ją, gdyby nie powstrzymał go jakiś człowiek stojący obok - relacjonuje fotoreporter "Twojego Imperium". 

- Po chwili przybiegło z interwencją dwóch ochroniarzy z klubu.

Gdy emocje opadły, para znów zaczęła rozmawiać. Ale nie wrócili razem do domu. Aktorka odjechała taksówką, zaś jej chłopak około trzeciej nad ranem samotnie poszedł kontynuować zabawę do hotelu Hilton. Na tym ta historia się nie skończyła. 

Kilka dni po opisanej kłótni Wieniawa o drugiej w nocy spotkała się z 26-letnim aktorem Nikodemem Rozbickim. 

Paparazzi uchwycił przepełniony czułością moment ich powitania. Później we dwoje udali się do mieszkania Rozbickiego, gdzie spędzili resztę nocy. Czy to z jego powodu Antoni Królikowski stracił panowanie nad sobą? 

Zdjęcia publikuje tygodnik "Twoje Imperium".

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje