Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wielkie zmartwienie w rodzinie Beaty Kozidrak!

Beata Kozidrak (59 l.) miała w tym roku wydać córkę za mąż. Jednak nieoczekiwanie pociecha piosenkarki zerwała zaręczyny i zakończyła swój związek. Teraz artystka martwi się o stan córki, ale już ma pomysł, co zrobić, by jej pomóc!

W rodzinie artystki zapanował wielki smutek. Jej młodsza córka Agata (26) miała tego lata poślubić swojego ukochanego. Gwiazda odliczała już dni do ceremonii i hucznego weseliska, które planowała uświetnić minirecitalem. 

Reklama

Niestety, do uroczystości nie dojdzie, ponieważ przyszła panna młoda zerwała zaręczyny. Piosenkarka jest zaniepokojona. Lubiła pochodzącego z szanowanej lekarskiej rodziny Michała Mozgawę. 

Młodzi uchodzili za dobraną parę, znali się jeszcze z czasów szkolnych. Mieli wspólne pasje, zaręczyli się. Agata od dwóch lat nosiła pierścionek, który Michał podarował jej podczas wyprawy do Tel Awiwu.

Beata kibicowała ich miłości, wierząc, że staną kiedyś na ślubnym kobiercu, stworzą kochającą się rodzinę. Tak się jednak nie stało. Parę poróżniły ponoć inne wizje przyszłości. 

Kozidrak martwi się, boli ją serce, gdy widzi, jak bardzo córka przeżywa całą sytuację. Znalazła sposób, by temu zaradzić.

Teraz artystkę częściej niż w Warszawie spotkać można w rodzinnym Lublinie, gdzie mieszka Agata. Wokalistka nie chce, by w tych trudnych chwilach czuła się samotna. Wiele rozmawiają, spacerują po lubelskim Starym Mieście. 

Podczas jednej z takich wypraw diwa wpadła na pomysł, jak pomóc córce. Zaproponowała jej zaprojektowanie kilku kreacji, w których wokalistka wystąpiłaby na scenie. Agata od razu się na to zgodziła, choć dobrze wie, jak wielkie będzie to dla niej wyzwanie. 

Jej mama jest jedną z najlepiej ubranych artystek w polskim show-biznesie. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie


Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Agata Pietras

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama