Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati nie ma łatwo. "Wciąż żyje w ogromnym stresie"

Weronika Rosati (35 l.) zdobyła się na odwagę i opowiedziała o przemocy, jakiej doświadczyła w związku z ojcem jej dziecka. Dziś toczy batalię o siebie i spokój malutkiej.

- Chcę pokazać kobietom, że to nie one powinny się czuć upokorzone. To nie one mają się wstydzić tego, że zostały samotnymi matkami, a osoby, które do tego doprowadziły! - mówiła otwarcie gwiazda, zakładając fundację "Siła Kobiety". 

Reklama

Weronika Rosati pragnie w ten sposób zaapelować do ofiar, by nigdy się nie poddawały. Dlatego na IX Kongresie Kobiet, który pod koniec września odbędzie się w Warszawie, poprowadzi spotkania poświęcone przemocy domowej i samotnemu macierzyństwu.

Po tym, co sama przeżyła, jest to dla niej wyjątkowo ważne. W marcu ujawniła, że w jej związku z Robertem Śmigielskim (53 l.) dochodziło do przemocy psychicznej i fizycznej. - Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie nawet, jak byłam w zaawansowanej ciąży - opowiedziała o dramacie. 

Gdy malutka miała 3 miesiące, Weronika zdecydowała się odejść od ojca swojego dziecka. Wkrótce rozgorzała sądowa batalia o córeczkę, niemal dwuletnią dziś Elizabeth. A pomyśleć, że na początku związku to on był jej wsparciem, gdy trafiła do niego po wypadku samochodowym, który spowodował jej ówczesny partner, Piotr Adamczyk

- Do rozpadu ich związku doprowadziła jego obsesyjna wręcz zazdrość i despotyzm - opowiada jej znajomy. - Robert nie chciał, żeby pracowała, wyjeżdżała do Stanów. Dochodziło do przemocy. Kiedy zgłosiła sprawę na policji, Śmigielski wyśmiał ją, twierdząc, że jest tylko aktoreczką, której nikt nie uwierzy. Za to jemu, szanowanemu lekarzowi, każdy sąd i prokuratura będą przychylne - kontynuuje informator cytowany przez "Na Żywo". 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Dowiedz się więcej na temat: Rosati Weronika

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje