Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Viola Kołakowska wykrzywia się z bólu podczas zabiegu!

Viola Kołakowska (40 l.) odkąd rozstała się z Tomaszem Karolakiem (46 l.), zaczęła jeszcze bardziej o siebie dbać. Tym razem wybrała się do salonu kosmetycznego!

Przemiana Violi po rozpadzie jej związku z aktorem była szeroko komentowana w polskim show-biznesie. Była modelka rozkwitła i wyraźnie odżyła po tym jak została singielką.

Reklama

Oczywistym jest, że Kołakowska bardzo o siebie dba. Dieta, ćwiczenia, zabiegi medycyny estetycznej to codzienność dla celebrytki.

Ostatnio pochwaliła się nawet filmem z wizyty w gabinecie kosmetycznym, gdzie zdecydowała się, jak się okazuje, na dość bolesny zabieg.

Violka z oferty salonu wybrała masaż mięśniowo-powięziowy, który może być nieprzyjemny, co też widać po minach byłej Karolaka. Nie wszystkim przypadł do gustu film opublikowany przez Violettę. 

Jedna z komentujących wyraziła swoje zdanie dość ostro.

"Z całym szacunkiem, ale pewnych aspektów naszego życia nie powinno się pokazywać na insta... troszkę prywatności nikomu nie zaszkodzi.  Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę miłego popołudnia".

Dobrze, że celebrytka nie zdecydowała się na pokazanie innego, bardziej intymnego zabiegu! Tym razem widzowie mogli tylko zobaczyć jak kosmetyczka "ciągnie za ucho" pragnącą odmłodzenia Violę. 


Dowiedz się więcej na temat: Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje