Reklama

Reklama

Reklama

"Top Model". Wśród finalistów pierwszy raz modelka plus size. Ma szansę na wygraną?

"Top Model" to program, który niedawno rozpoczął swoją 11. edycję. Po serii castingów surowi jurorzy wybrali już szczęśliwą 13-nastkę, która ma szansę zawojować świat celebrytów i modelingu. Kto tym razem trafił do domu modelek?

"Top Model". Wśród finalistów pierwszy raz modelka plus size. Ma szansę na wygraną?

"Top Model" to reality show, które emitowane jest w TVN od 2010 roku. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, którzy stoją na czele jury dokładnie sprawdzają, kto z zakwalifikowanych na bootcamp uczestników ma potencjał na zrobienie kariery w show-biznesie. W ostatnim odcinku wybrano szczęśliwą 13-nastkę modeli i modelek, którzy trafili do elitarnego domu.

Do domu modelek 11. sezonu programu "Top Model" dostali się: Krystian Embradora, Filip Ferner, Marcelina Zetler, Aleksandra Helis, Karolina Kuracińska, Martyna Kaczmarek, Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Maciej Skiba, Klaudia Nieściora, Adrian Nkwamu, Natalia Woś i Weronika Pawelec.

Reklama

Uczestnicy, którzy wzbudzają najwięcej emocji to z pewnością Ola Helis, która podbiła serca jurorów i na etapie castingów otrzymała złoty bilet. Dzięki temu wyróżnieniu nie musiała brać udziału w wymagającym i stresującym boot campie. Borys z kolei zaskoczył telewidzów niebanalną urodą, która z pozoru niewiele ma wspólnego z klasycznym wyobrażeniem o modelach - na zdjęciach testowych poradził sobie jednak doskonale. Z kolei Martyna Kaczmarek to pierwsza lokatorka domu modelek, która reprezentuje piękności w typie plus size.

27-latka nie tylko jest piękną dziewczyną o kobiecych kształtach, ale również influencerką, feministką i działaczką społeczną. Na swoim Instagramie przekonuje inne osoby do akceptacji swojego ciała i dodaje otuchy innym. O przyszłej modelce było głośno we wrześniu zeszłego roku, gdy media rozpisywały się o śmiertelnym wypadku, do którego doszło po jej hucznym weselu. Influencerka miała zareagować na wieść o wypadku w dość niefortunny sposób, o czym pisaliśmy (tutaj)

Myślicie, że Martyna ma szansę zawojować świat modelingu?

Zobacz też:

"Top Model" ma kłopot z przeciekiem? Projektant przypadkiem ujawnił uczestników nowej edycji!

Karolina Brzuszczyńska z „Top Model” straciła brata. Nie zdążyła go uratować

Dawid Woliński najpierw obmacywał w "Top Model", a teraz... powiedział, ile ma centymetrów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model" | Martyna Kaczmarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy