Reklama

Reklama

Reklama

To stąd pośpiech? Ewelina, żona Daniela Martyniuka, jest w ciąży! Zenon Martyniuk będzie dziadkiem

Ach, co to był za ślub! Zenon Martyniuk (49 l.) zorganizował swojemu jedynemu synowi niezapomnianą uroczystość. Dwudniowe wesele, mnóstwo gości i oczywiście wydane krocie. Jednak nowy stan cywilny to nie koniec zmian u Daniela Martyniuka (29 l.). Jego ukochana Ewelina (19 l.) jest w ciąży!

Daniel i Ewelina są razem od około roku. To stosunkowo niedługo, więc niektórzy mogli się zdziwić, że para już zdecydowała się na ślub. Ten odbył się 6 października w kościele w Grabówce koło Białegostoku. 

Okazuje się, że świeżo upieczonym małżonkom przyjdzie sprawdzić się niebawem w nowej roli. Jak czytamy w "Super Expressie", synowa Zenona Martyniuka jest w ciąży! Wnuczka "króla disco polo" ma przyjść na świat w lutym. Wybrano nawet imię dla dziewczynki - Zosia.

"Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje!" – mówił tabloidowi Marek Gwiazdowski z zespołu MIG. 

Reklama

Suknia ślubna pani młodej sprytnie ukryła ciążowe krągłości, a Ewelina w tym ważnym dniu wyglądała wyjątkowo. 

W jej życiu nastąpiły spore zmiany. Została żoną, niedługo będzie matką i musi odłożyć plany studiowania psychologii. Jednak ponoć ma zamiar je zrealizować po narodzinach dziecka.

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Daniel Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy