Reklama
Reklama

To koniec plotek. Kurzajewski i Cichopek pakują walizki i wyjeżdżają

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamierzają wykorzystać końcówkę lata w aktywny sposób. Para z "Pytania na śniadanie" została przyłapana podczas pakowania się do auta. A dokładniej to Maciej pakował, a Kasia przyszła na gotowe. Myślicie, że szykuje się dłuższy wyjazd? Na weekend to dość sporo walizek.

Kurzajewski i Cichopek przyłapani. Pakują walizki i wyjeżdżają

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dobrali się pod względem pasji podróżowania. Dopiero niedawno wrócili z Egiptu, w którym to oznajmili, że "życie jest krótkie, świat piękny, czas na nowe wspomnienia". Jak myślicie, gdzie teraz spędzą weekend zakochani narzeczeni?

Reklama

Maciej Kurzajewski sam targa walizki i pakuje je do auta

Nie wiadomo dokąd wyjeżdża gwiazdorska para, lecz wiadomo jedno - dość dużo walizek wzięli na ewentualny weekendowy wypad we dwoje. Kasia podczas rozstania i rozwodu z Marcinem Hakielem umówiła się na naprzemienną opiekę nad dziećmi. Wygląda na to, że teraz Adam i Helenka spędzą tydzień u swojego taty. Nic dziwnego, że celebrytka postanowiła uciec od warszawskiego zgiełku, gdzie może poczuć się swobodnie ze swoim narzeczonym.

Dzielny Kurzajewski upchał walizki do swojego hybrydowego wozu. Następnie wsiadł za kółko i czekał na swoją ukochaną w środku auta. Prezenter TVP ubrany był na luzie: w niebieskie jeansy, szarą koszulkę i sneakersy.

Katarzyna Cichopek zadowolona przyszła na gotowe

Kasia, jak na kobietę przystało, przyszła na gotowe, ale nie dajmy się zwieść! Z pewnością planowanie i pakowanie było jej zadaniem. Mamy tylko nadzieję, że wzięli ze sobą paszport i dokumenty w przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek. Oczywiście, jeśli wybierają się w podróż za granicę.

Kasia wyszła z bloku ubrana w jasnoniebieskie jeansy, białą koszulkę, zieloną kurtkę i jej ulubione ostatnio białe trampki na grubej podeszwie. Kasia tuptając do samochodu, namiętnie szukała czegoś w torebce i szybko dołączyła do swojego ukochanego.

Pomponik życzy szerokości na trasie!

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy