Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

To dlatego Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski się rozstali?! Tygodnik potwierdza

W zeszłym tygodniu na jaw wyszło, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem. Para rozstała się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Wielu wciąż zastanawia się, dlaczego ich małżeństwo dobiegło końca. Jeden z tygodników dotarł do znajomej pary, która wyjawiła, co się działo!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zdawali się być para idealną. Oboje poznali się w 2018 roku w "Dzień doby TVN" i niemal od razu między nimi zaiskrzyło. 

Dziennikarz zrobił na podróżniczce bardzo dobre wrażenie. Martyna pomyślała, że w końcu znalazła idealnego mężczyznę, który, tak jak ona, kocha podróże i jest wrażliwy.

Fajni gwiazdy TVN cieszyli się, że w końcu jej serce zdobył ktoś, kto na to zasłużył. W październiku 2020 roku podzielili się światem piękną ślubną fotografią, co wywołało niemałe poruszenie. Nikt wtedy nie spodziewał się, że za trzy miesiące szczęśliwe na pozór małżeństwo, przejdzie do przeszłości.

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - powody rozstania.

Martyna Wojciechowska zabrała głos za pośrednictwem social mediów, gdzie wyznała, że jej małżeństwo przestało istnieć po trzech miesiącach i trzech dniach od jego zawarcia. 

Podróżniczka nie kryje, że ciężko znosi rozstanie. Pojawia się więc pytanie nurtujące z pewnością wielu sympatyków pary. Dlaczego Maryna i Przemek się rozstali? 

Tygodnikowi "Rewia" udało się nieco dowiedzieć na ten temat.

W kuluarach mówi się, że to właśnie Kossakowski miał zdecydować o rozstaniu. Zarówno dla Martyny, jak i Przemka obecna sytuacja nie jest łatwa i musi upłynąć jeszcze dużo czasu, zanim rany spowodowane rozstaniem się zabliźnią.

Myślicie, że pewnego dnia Wojciechowska zdecyduje się na wyznanie całej prawdy?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski | Rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje