Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

„To będzie spokojny i szybki rozwód”

Katarzyna Żak (52 l.) i Zygmunt Solorz-Żak (56 l.) rozwodzą się po dwudziestu latach małżeństwa. Co tak naprawdę stoi za ich rozstaniem?

Termin pierwszej rozprawy wyznaczony został na 18 maja. Jak dowiedział się magazyn "Gwiazdy", dokumenty rozwodowe do sądu dostarczył Żak - jego żona od dwóch lat mieszka w Kenii, gdzie angażuje się w działalność na rzecz dzikich zwierząt. Pieczę nad Fundacją Polsat, której jest prezesem, w jej imieniu sprawuje aktorka Elżbieta Zającówna.

Reklama

Decyzję o rozwodzie Żakowie podjęli wspólnie. "W pewnym momencie oboje zauważyli, że ich drogi życiowe się rozeszły" - mówi pismu przyjaciółka Małgorzaty Żak. Dodaje, że para rozstała się w przyjacielskich relacjach. Nie zamierza się kłócić ani publicznie prać brudów.

"To będzie spokojny i szybki rozwód" - dodaje źródło tabloidu.

Para ma dwójkę dzieci - Piotra i Olę. Z poprzedniego związku Solorz wychowuje syna Tobiasa. To drugie rozstanie biznesmena - w 1991 roku rozwiódł się on już z Iloną Solorz. Jego majątek szacowany jest na 7,9 mld zł. Jak twierdzą tabloidy, biznesmen po rozstaniu z żoną związał się z Ewą Wachowicz.


Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Solorz-Żak | rozwód | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje