Reklama
Reklama

Tina Turner bita i poniżana! Mąż zgotował jej 16 lat piekła

Tina Turner wydała autobiografię. Gwiazda opisuje w niej makabryczne szczegóły swoje życia. Okazuje się, że przez 16 lat była poniżana i bita przez męża.

Tina Turner wydała autobiografię "My Love Story". Opisała w niej szczegóły swojego życia prywatnego, między innymi małżeństwa z Ikiem Turnerem. 

Wyjawiła, że przez 16 lat była ofiarą przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Jej związek był toksyczny i pełen skrajnych uczuć. 

To nie jest pierwszy raz, gdy mówi o tym, co działo się w jej domu. Już w 1981 roku w wywiadzie dla magazynu "People" wyznała, jak naprawdę wygląda małżeństwo z Ikiem Turnerem.

Tina Turner ofiarą przemocy domowej

Tina Turner na scenie występowała z mężem, towarzyszył jej na każdym kroku. Wraz z rosnącą popularnością artystki, w nim zachodziły niepokojące zmiany. Stawał się kłótliwy i agresywny. Po jednym z koncertów pobił Tinę drewnianym prawidłem do butów.

Reklama

Ike Turner znęcał się nad Tiną fizycznie, psychicznie i seksualnie. W autobiografii opisano sceny z ich życia, w których artystka była bita po głowie, a po wszystkim gwałcona. 

Pewnego dnia Tina nie wytrzymała i coś w niej pękło. Gdy mąż ją uderzył, nie wahała się i oddała mu!

Poniżana i bita artystka nie miała już wyjścia. W końcu się spakowała i zostawiła męża. 

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także:

Iwona Węgrowska trafiła do szpitala! Walczy o dziecko

Dawid Ogrodnik był molestowany! "Księża wyjeżdżali na seksualne orgie"

Tak wygląda teraz grób Piotra Woźniaka-Staraka. Ludzie aż zamarli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner | przemoc
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy