Reklama
Reklama

Telenoweli ciąg dalszy! Maffashion nie taka święta i zdradziła Fabijańskiego? Partnerka jej rzekomego kochanka zabrała głos…

Maffashion (34 l.) i Sebastian Fabijański (35 l.) uchodzili za dobrana parę, Wydawało się, że są ze sobą szczęśliwi, zwłaszcza odkąd na świecie pojawił się ich synek, Bastian. Niestety, okazało się, że to tylko pozory. Pod nimi aż kipiało od emocji. Na jaw wychodzą ciągle nowe szczegóły.

Do niedawna wydawało się, że końcem związku Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego było jego marcowe spotkanie z Rafalalą. Jak wyjaśnił Sebastian, w jego trakcie znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych, dlatego nic nie pamięta. Na szczęście to, czego nie pamięta, to mu Rafalala zrelacjonuje, zresztą nie tylko ona, tylko każdy, kto obejrzał zamieszczone przez nią w internecie nagranie spotkania. 

Reklama

I właśnie, gdy pół Polski zastanawiało się, co trzeba mieć w głowie, żeby w tak głupi sposób zrujnować sobie życie, okazało się, że ani wina, ani zdrada nie leżą po jednej stronie. Jako pierwsza, zarzuty pod adresem Maffashion, przedstawiła oczywiście Rafalala. Jak napisała na Instagramie z charakterystycznym dla siebie wdziękiem:

Zdradzona partnerka kochana Maffashion oskarża

Rewelacje Rafalali okazały się przysłowiowym uderzeniem w stół, które musiało wywołać reakcję. Nastąpiła ona ze strony partnerki niejakiego Mateusza, który być może jest właścicielem jednego z organów, o których męczenie transseksualna celebrytka podejrzewa Julię. Na Instagramie ukazał się następujący wpis:

Jak twierdzi partnerka domniemanego kochanka Julii, celebrytka próbowała pogodzić romans ze stałym związkiem, czego, według jej opinii, Fabijański był świadomy. Jednak, gdy wypłynęły nagrania Rafalali, sytuacja stała się zbyt trudna:

Jak wiadomo, skończyło się rozstaniem Maffashion i Fabijańskiego, a także, jak ujawnia była już partnerka jej kochanka, również drugim. Ciekawe, czy to już koniec…

To ostatnie może okazać się jednak za trudne… Sebastian, Rafalala, Maffashion, a teraz jeszcze zdradzona partnerka Mateusza, wspólnymi siłami podnieśli poprzeczkę naprawdę wysoko…

Przypomnijmy, Fabijański wypowiedział się o domniemanej zdradzie Maffashion: "Reszta niech pozostanie milczeniem".

Więcej o sytuacji Maff i Sebastiana dowiecie się tutaj:

Sebastian Fabijański przymila się do Maffashion, a ona... zablokowała go!

Sebastian Fabijański tłumaczy, dlaczego zdradził "oziębłą" Maffashion: "Zwariowałem po prostu"

Maffashion po wywiadzie Fabijańskiego pije wino ze znajomymi. "Co polecacie na Netflixie?"

Sebastian Fabijański zabrał głos po raz ostatni: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu"

***

Zobacz także:

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski. TVP nie oszczędza na swojej gwieździe

Królowa życia przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Rafalala | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama