Reklama

Reklama

Reklama

Tak Cichopek zareagowała na nową partnerkę Hakiela. Wydało się, co na jej temat Kasia opowiada znajomym

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się już kilka miesięcy temu. Małżonkowie czekają na rozprawę rozwodową, ale w międzyczasie układają sobie życie u boku nowych partnerów. Gwiazda TVP jest posądzana o romans z Maćkiem Kurzajewskim, czego sami zainteresowani dotąd nie potwierdzili. W życiu tancerza też zaszły jakiś czas temu spore zmiany i wygląda na to, że to coś poważniejszego, bo zamierza przedstawić nową wybrankę swoim rodzicom. Wiadomo też, jak na te wieści zareagowała Katarzyna...

Od ogłoszenie rozstania przez Kasię Cichopek i Marcina Hakiela minęło już kilka miesięcy, ale nadal ich perypetie wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów plotkarskich. 

Trudno się temu dziwić, bo w ich życiu prywatnym dzieje się naprawdę sporo. Zaczęło się od wyznania tancerza w jednym z programów, że żona nie była mu wierna. Swego czasu miała poprosić go o więcej wolności, a ostatecznie okazało się, że "ta wolność ma imię". 

Szybko tabloidy doniosły, że Cichopek mocno zbliżyła się do Maćka Kurzajewskiego i to jego Hakiel miał najprawdopodobniej na myśli. 

Reklama

Cichopek i Hakiel układają sobie życie na nowo

"Łączy ich coś więcej niż tylko praca" - zdradził "Na Żywo" pracownik "Pytania na śniadanie", gdzie Kasia i Maciek prowadzą wspólnie program.

Sami zainteresowani nie potwierdzili tych rewelacji, ale też nigdy im nie zaprzeczyli, co tylko podsyciło zainteresowanie ich rzekomym romansem. 

Hakielowi ułożenie sobie życia na nowo zajęło nieco więcej czasu. W końcu jednak się udało i na jego drodze stanęła pewna kobieta. Na razie niewiele wiadomo na jej temat. 

Jak donosi "Rewia", nowa ukochana tancerza jest już po rozwodzie i wychowuje córkę, którą zresztą Marcin zdążył już pokazać na Instagramie. Dziewczynka szybko zaprzyjaźniła się z jego córką Helenką. 

Hakiel chce przedstawić nową wybrankę rodzicom

Tygodnik donosi, że związek tancerza kwitnie. To z nią pojechał niedawno do Zakopanego, gdzie mają wspólnych przyjaciół. Tam zresztą pierwszy raz przestali się kryć ze swym uczuciem. Niebawem ma zamiar przedstawić nową wybrankę rodzicom...

"Przyjaciele z Zakopanego już pogratulowali Marcinowi nowej miłości. Tancerz szykuje się do otwarcia nowej szkoły tańca, siódmej z kolei, a jeszcze w sierpniu planuje zabrać ukochaną do Gdyni, gdzie mieszkają jego rodzice"  - donosi tygodnik, licząc że państwo Hakielowie lepiej przyjmą nową wybrankę niż Cichopek. Ta bowiem już na samym początku im nieco podpadła...

"Od samego początku nie byli zachwyceni tym, że dla Kasi opuścił rodzinny dom i przeniósł się do stolicy. Chcą poznać jego nową partnerkę, która, jeśli wierzyć doniesieniom...  też jest tancerką" - zdradza osoba z otoczenia rodziny.

Tak Cichopek zareagowała na nową partnerkę męża

"Rewii" udało się też ustalić, jak na wieści o nowej wybrance Hakiela zareagowała sama Cichopek. 

"Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci" - mówi osoba blisko związana z TVP. 

Okazuje się, że Kasi bardzo zależy na tym, by zażegnać konflikt z mężem, dlatego idzie na kolejne ustępstwa. Już sama decyzja o tym, by oddać mu swoją połowę apartamentu (szczęśliwie spłaciła już kredyt), była zaskakującym ruchem z jej strony.

"Nie każdą kobietę stać na taki gest. To wymaga dojrzałości albo współpracy z doskonałym prawnikiem, a Kasia właśnie tak się zachowała. Wiele osób na jej miejscu poszłoby na wojnę, ale nie ona" - podkreśla informator tygodnika. 

Zobacz też:

Marcin Hakiel zakochany? "Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła"

Cichopek ciepło o Marcinie Hakielu! Jest mu bardzo wdzięczna

Marcin Hakiel pozbierał się po rozstaniu. Już nie będzie się nad sobą użalał

Cichopek i Hakiel spotkali się. Przekazywali sobie dzieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy