Reklama
Reklama

Szalony Michał Szpak przebrał się za... Ralpha Kamińskiego. Do tego stroju musiał zmienić włosy!

To chyba najciekawsze strój tegorocznego Halloween! Michał Szpak (31 l.) kolejny raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem metamorfozy. Jednak nie wszyscy fani są zadowoleni z tego faktu, bowiem jak się okazuje, wokalista na potrzeby przebrania musiał... obciąć włosy! W tej fryzurze ciężko go rozpoznać!

Polscy celebryci zaskakują strojami na Halloween

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu w tym roku zaskoczyło wszystkich swoimi nietuzinkowymi strojami na Halloween. Szalone kreacje prezentowały bardzo wysoki poziom, a takiej kreatywności po rodzimych celebrytach chyba nikt się nie spodziewał!

W oryginalnych i odważnych kreacjach zaprezentowali się między innymi Marina Łuczenko, Saszan, Agnieszka Mrozińska i Aleksander Mroziński, Edyta Zając, Michał Mikołajczak czy nawet siostra Roberta, Milena Lewandowska.

Reklama

Na jedną z najbardziej imponujących przemian zdecydował się tym razem Michał Szpak. Swoim strojem nawiązał bowiem do stylówki swojego kolegi po fachu, który... przebrał się za niego w poprzednie Halloween! Tę stylizację trzeba docenić - jest bowiem znakomita na wielu poziomach. Zresztą, zobaczcie sami:

Mniej zorientowanym w meandrach polskiego show-biznesu podpowiemy, że piosenkarz przebrał się za Ralpha Kaminskiego! Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo, na którym widać proces odważnej przemiany.

Metamorfozę docenił sam artysta, pod zdjęciem przedstawiającym halloweenowy strój kolegi z branży, napisał wiele mówiący komentarz:

Fani podzieleni nową fryzurą Michała Szpaka

To jednak nie wszystkie zawiłości tegorocznej kreacji Michała Szpaka. Wybór stroju nie był przypadkowy - piosenkarz przebrał się za kolegę po fachu, dlatego, że tamten w zeszłym roku przebrał się za niego! Panowie muszą darzyć się szczególną sympatią.

Możliwe też, że mają również wspólne grono odbiorców, wszak tworzą w podobnej estetyce.

A tak prezentował się podczas ubiegłorocznego "święta duchów" Ralph Kaminsky:

Choć większość fanów jest zachwycona metamorfozą Michała Szpaka, niektórzy wielbiciele ubolewają nad tym, że artysta musiał na potrzeby stroju pozbyć się swych pięknych długich włosów i ściął się "w garnek".

Wokalista nie wydaje się tym zbytnio przejmować, włosy odrosną, a on w międzyczasie zaskoczy wszystkich na pewno jeszcze niejedną radykalną przemianą.


Zobacz też:

Michał Szpak ostro o Polsce. Jego wypowiedź może wyprowadzić niektórych z równowagi

Michał Szpak i Hektor mieszkają i śpią razem. Pokazał zdjęcie!

Ralph Kamiński debiutuje w McDoland’s. Promuje burgery bez mięsa? 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Ralph Kaminski | Halloween 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy