Reklama
Reklama

Sylvester Stallone odezwał się w sprawie Ukrainy. "Ten koszmar i okrutna tragedia muszą się skończyć"

Sylvester Stallone nie mógł już dłużej milczeć w sprawie ataku Rosji na Ukrainę. Popularny aktor znany m. in. z roli Rambo postanowił opublikować na swoim Instagramie mem z ukraińskim pieskiem pogrążonym w chaosie wojny. W poruszających słowach zaapelował do fanów, że to musi się skończyć!

Sylvester Stallone przerwał milczenie w sprawie Ukrainy!

Znany aktor postanowił skomentować wstrząsające wieści, które docierają do każdego zakątka świata z Ukrainy. Mężczyzna udostępnił mem, którego bohaterem jest piesek Rambo. To właśnie tym czworonogiem zaopiekowali się ukraińscy żołnierze. 

Sieć obiegło nagranie, na którym żołnierze śmieją się, że teraz to właśnie Rambo będzie ich bronił. Hardy pupil nie pozwalał nikomu się do siebie zbliżyć i warczał na żołnierzy. Ci jednak zabrali go i jego szczenięce rodzeństwo na swój posterunek, zapewniając zwierzakom bezpieczne schronienie. Sylvester Stallone postanowił się do tego odnieść.

Rambo bohaterem ukraińskiej armii?

Reklama

Ukrainiec powiedział też, że Rambo bywa naprawdę pomocny, bo dzięki swojemu psiemu słuchowi szybciej niż ludzie słyszy, gdy ktoś obcy się zbliża i zachowaniem daje znać, że coś jest nie tak.

Zobacz też:

Kucner został księdzem? W koloratce pozuje jak model!

Blanka Lipińska poszła do banku, a tam dantejskie sceny! "Bank nie wpuszcza ludzi. Ochroniarz..."

Rosja: Dzieci aresztowane w trakcie pokojowego protestu? Poruszenie w sieci

Courteney Cox musiała sprzedać dom w Los Angeles. Powód przeraża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone
Reklama
Reklama
Reklama