Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Smutek w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda potwierdziła, że odchodzi. Uaktywniła się straszna choroba!

Barbara Pasek wyjawiła, że postanowiła odejść z "Dzień Dobry TVN". Następczyni Agnieszki Jastrzębskiej nie zagrzała zbyt długo miejsca w programie śniadaniowym. Reporterka dodała, że do podjęcia tej decyzji przyczyniły się jej poważne problemy ze zdrowiem, które dały o sobie znać po przechorowaniu COVID-19...

Barbara Pasek od pewnego czasu miała swoje stałe pasmo show-biznesowe w "Dzień Dobry TVN". 

Zastąpiła na tym stanowisku Agnieszkę Jastrzębską, która nagle odeszła z pracy i słuch niemal całkowicie po niej zaginął.

Niestety, Pasek też postanowiła zakończyć swoją współpracę ze stacją. Co ja do tego skłoniło?

Okazuje się, że do podjęcia tej decyzji skłoniły ją m.in. problemy zdrowotne. Gwiazda zachorowała jakiś czas temu na COVID-19, ale nie to było najgorsze. 

Choroba uaktywniła u niej neuroboreliozę...

"Osłabienie psychiczne spowodowało osłabienie całego organizmu, natychmiast złapałam COVID, następnie Covid gwałtownie obudził moją uśpioną przez lata neuroboreliozę (jak pamiętacie kiedyś o krok od śmiertelnej). To wszystko było mocno obciążające, sporo strachu, niewiadomych i pytań, na które nikt nie mógł znać odpowiedzi – jak jedna choroba zadziała na drugą i czym to się skończy, bo jak wiemy historie o chorobach współistniejących nie są zbyt optymistyczne" - wyjawiła Barbara na swoim blogu.

Reklama

Kto teraz zajmie miejsce Pasek w "Dzień Dobry TVN"?

Sama Barbara w obszernym wpisie pożegnała się z widzami, ale dodała, że być może będzie jeszcze współpracować z TVN, ale w innej formie. 

Na razie ma zamiar skupiać się na promowaniu swojej książki i prowadzeniu warsztatów doskonalących samorozwój. Pasek jest od pewnego czasy bowiem dyplomowanym "life coachem", której celem jest wskazywanie ludziom ich "unikatowej drogi do osiągnięcia szczęścia".

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Pasek na tym stanowisku? Może Anna Wendzikowska?

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Pasek | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje