Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Sławomir i Kajra rozwodzą się!? Zabrali głos w tej sprawie: "Nie zamierzam tego powtarzać"

Sławomir Zapała (39 l.) i Magdalena "Kajra" Kajrowicz (38 l.) to zgrany muzyczny duet, ale czy jednocześnie tak dobrze idzie im w małżeństwie? Para jest małżeństwem już 11 lat, co oznacza, że nie tylko bardzo dobrze się znają, ale mogą mieć siebie też dość. Ciekawość zaspokoiła wypowiedź Sławomira i Kajry dla Pomponika. Tymczasem informatorzy zdradzają prawdziwe relacje pary!

Sławomir i Kajra, choć są Polakami, to zachowują się jak typowe włoskie małżeństwo. Nie brakuje w nim sprzeczek i kłótni, co oczywiście prowadzi do mnóstwa plotek na temat trwałości ich relacji. 

Sławomir i Kajra rozwodzą się!? Zabrali głos w tej sprawie!

Z okazji Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022, na scenie pojawiło się muzyczny duet Kajry i Sławomira. Reporter Pomponika zapytał osobiście parę, czy faktycznie szykują się do rozwodu.

Reklama

"Generalnie, jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy" - wytłumaczyła Kajra.

Sławomir też dodał, że Rafał Maserak chciał ukraść mu żonę! Pod koniec wykonywania piosenki "Andrzej", tancerz dosłownie "czaił się" na Kajrę. Oczywiście mają ze sobą dobry kontakt, przez wzgląd na uczestnictwo w "Tańcu z Gwiazdami".

Czy Sławomir i Kajra się rozwodzą? "Nie zamierzam tego powtarzać"

Reporter Pomponika zapytał wprost o pojawiające się plotki na portalach internetowych. Czy faktycznie Sławomir i Kajra stoją u progu rozwodu?

Z kolei małżonka wyznała, że jest na tyle szczęśliwa, że nie chce powtarzać ślubu i wesela.

"Z przyjemnością się pomęczę. Ja też nie zamierzam tego powatarzać. Sam wybierałem, pięknie żona i jestem szczęśliwy".

Sławomir i Kajra wspomieli w wywiadzie najciekawsze i najważniejsze prezenty ślubne. Był wśród nich sosnowy bimber i sznurek do prania z banknotami, które wyglądały jak koszule. Jednak, jak powiedziała Kajra, największym prezentem było to, że zjawili się wszyscy zaproszeni goście, pomimo tego, że wesele było organizowane w środę. Urocze, prawda?

Sławomir i Kajra udają szczęśliwy związek przed mediami?

Jakby tego było mało, nasz informator zdradził, że para kompletnie inaczej zachowuje się w obecności mediów, a inaczej poza kamerami. Czyżby wizerunkowy lukier odpadł z ich twarzy?

Czy faktycznie rozwód wisi w powietrzu? Tego dowiemy się wkrótce!

Zobacz też:

Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie: Na scenie Golec uOrkiestra, Boys, Sławomir

Miłość Kajry i Sławomira nie zakwitła w Zakopanem, a w USA. Jakie są ich relacje 11 lat po ślubie?

Sławomir i Kajra szczerze o swoim 7-dniowym weselu. "Nie zamierzamy tego więcej powtarzać!" 

Sławomir pokazał swoje łóżko. Razem z Kajrą śpią na banknotach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy