Reklama
Reklama

Skiba wściekły na Joe Bidena! "Zablokował wczoraj całą Warszawę"

Krzysztof Skiba (58 l.) w walentynki cieszył obserwatorów relacją z kolacji z młodą partnerką oraz licznymi prezentami, które sprawili sobie nawzajem. Tym razem muzyk odłożył na bok romantyczne tematy i wypowiedział się na tematy polityczne. Co artysta sądzi o wizycie Joe Bidena w Polsce?

Skiba ostro o wizycie Bidena

Wokalistka Big Cyc to człowiek wszechstronnie uzdolniony. Potrafi zorganizować kolację walentynkową, zajmuje się muzyką i... interesuje się polityką. Choć wizyta Joe Bidena w Polsce była dla wielu powodem radości i ekscytacji, Krzysztof Skiba nie dołączył do ich grona. Wręcz przeciwnie. Nie skupił się nawet na tym, co Joe Biden miał do powodzenia. Najbardziej przeszkadzały mu... korki na drogach. 

Reklama

"Joe Biden zablokował wczoraj całą Warszawę" - zaczął publikację w social mediach. "(...) Kierowcy ze stolicy postulują, aby przenieść przyjazdy ważnych polityków do Radomia. W Radomiu korek spowodowany przyjazdem jakiegoś VIP-a może być nawet atrakcją dla mieszkańców". 

Skiba nie oszczędził Dudy ani Kaczyńskiego

Jego wypowiedź od razu zyskała popularność. Nic dziwnego, skoro od korków na drodze szybko przeszedł do niemiłych komentarzy w kierunku polityków partii rządzącej! Oberwało się m.in. Andrzejowi Dudzie i Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Warto zauważyć, że Skiba nie był jedyną osobą, która wykorzystała okazję, by skomentować angielski Andrzeja Dudy. Również Tomasz Lis nie krył złośliwych uwag

Obserwujący zawiedzeni zachowaniem Skiby?

Jego wypowiedzi nie do końca spodobały się obserwatorom. 

"Przy całej sympatii do Ciebie - jakiś naciągany ten wpis... Potrafisz zdecydowanie lepiej szydzić" - wypowiadano się w komentarzach.

Czytaj też:

Dziewczyna Skiby ostro o krytyce "nieszczęśliwych ludzi". Sporo przytyła i nie wytrzymała krytyki

Andrzej Grabowski nie mógł dłużej milczeć! Dosadnie odpowiada na "rewelacje" Skiby! "Co on może wiedzieć o tym, co robię w hotelu?"

Zapytał kobiety, ile powinien zarabiać mężczyzna. Odpowiedzi są szokujące

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Joe Biden
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy