Reklama
Reklama

Skandal z Dodą na gali Bestsellery Empiku 2022! Szokujące, jak potraktowali ją na scenie! Zrobiło się niezręcznie...

Gala Bestsellery Empiku wzbudza co roku spore zainteresowanie. Odkąd transmituje to wydarzenie stacja TVN, jest też zdecydowanie o całym wydarzeniu głośniej. Podczas tegorocznej gali doszło jednak do dość niezręcznej sytuacji na scenie, na której niespodziewanie pojawiła się Doda Rabczewska. W TVN nie było jej od dawna. Na wizji nie zagrzała jednak zbyt długo miejsca...

Na gali Bestsellery Empiku 2023 pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Podczas imprezy przyznano nagrody dla twórców, których książki czy płyty w minionym roku sprzedawały się najlepiej. 

Nagrodę przyznano także "Dziewczynom z Dubaju", które stały się filmowym hitem minionego roku. Na scenę zaproszono reżyserkę Marię Sadowską. Ta jednak nakłoniła do wyjścia wraz z nią Dodę - współproducentkę filmu. 

Ta nieco się ociągała, ale ostatecznie wyszła na scenę. I od razu się zaczęło:

Reklama

"Dlaczego nikt mnie nie wywołał?" - pożaliła się od razu Rabczewska, bo faktycznie prowadzący Sonia Bohosiewicz i Piotr Trojan o niej nawet słowem nie wspomnieli. 

Przemówienie zaczęła jednak Maria Sadowska, a Rabczewska stała obok w ciszy, czekając zapewne na swoją kolej. Wtedy doszło do małego skandalu...

"O kobietach zawsze mówiło się, że niech robią filmy, ale takie małe, skromne, na dwóch aktorów, festiwalowe kino, tymczasem okazuje się, że mamy jednak szansę zdobyć też box office i zrobić wysokie budżety. Chciałam powiedzieć, że kobiety potrafią i potrafią też być solidarne, dlatego też zaprosiłam tutaj Dodę, która jest moją producentką i z którą razem zrobiliśmy ten film" - mówiła Maria. 

Bestsellery Empiku 2023: Doda niedopuszczona do głosu

Gdy Sadowska zakończyła przemawiać, prowadzący od razu podziękowali paniom i zaczęli zapowiadać kolejne nominacje.

Zdezorientowana Doda nie kryła swego rozgoryczenia:

"To ja nie mogę nic powiedzieć?" - zapytała prowadzących. Zapadła głucha cisza, ale najwyraźniej "ban" w TVN wciąż obowiązuje, bo Dody nie dopuszczono do mikrofonu. 

"Mogę coś powiedzieć czy nie? Nie? To dobrze, dziękuję" - stwierdziła Rabczewska, po czym odwróciła się na pięcie i obrażona zeszła wraz z Sadowską ze sceny...

Oburzona Doda szybko opuściła galę Bestsellery Empiku 2023

Doda całą sytuację skomentowała po opuszczeniu gali na swoim Instagramie. Z nagrodą wyszła jeszcze przed zakończeniem imprezy:

"Wracam do domu, jestem cała w emocjach. Bardzo serdecznie dziękuję Empikowi za zaproszenie na galę. Piękne wydarzenie. Dziękuję za nagrodę w imieniu całej ekipy, która tworzyła 'Dziewczyny z Dubaju', bo nie wiem, czy wiecie, ale kapituła przyznała nam nagrodę w kategorii 'Film' za najlepszy film roku. Jestem zszokowana. Mam nadzieję, że gdzieś kamery nagrały mój szok na twarzy, bo mam wrażenie, że można z tego 10 memów zrobić, kiedy odczytano werdykt" - wyznała powiedziała na Instagramie.

Dodała też, że czuła się bardzo niezręcznie i nawet nie wie, jak skomentować to, jak potraktowano ją na scenie:

"Niestety nie dano mi szansy podziękować na scenie w wyniku bardzo niezręcznej sytuacji. Nie wiem, jak to skomentować, chyba brak komentarza będzie najlepszym co można zrobić w obecnej chwili. Cieszmy się" - podsumowała gorzko Rabczewska. 

Zobacz też:

Doda z nowym ukochanym szaleje w Zakopanem. Z gołymi nogami na mrozie!

Doda ma szansę wrócić do TVP? Pracownik stacji nie ma żadnych wątpliwości po zniknięciu Kurskiej

Doda ma przerażające hobby? Przy tej pasji wymiękł nawet jej ukochany...

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy