Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rutkowski odpowiada Luizie

Miała być miłość jak z bajki i wspólna przyszłość, skończyło się na wzajemnych pretensjach i oskarżeniach. Krzysztof Rutkowski (52 l.) odpowiada swojej byłej ukochanej, która zarzuca mu niewierność.

Jeszcze niedawno Luiza  Kobyłecka (27 l.) szalała za znanym detektywem. Rutkowski był jej pierwszym mężczyzną, a ona - była zakonnica - bez zmrużenia okiem deklarowała, że "to bycie z nim jest teraz jej powołaniem". Wystarczyło jednak parę miesięcy, żeby zupełnie zmieniła front.

Reklama

"Krzysztof to zwykły oszust. Cały czas mnie zdradzał!"- wyznała wczoraj na łamach "Super Expressu", dogryzając mu, że kolejnymi podbojami rekompensuje sobie kompleksy i niskie poczucie własnej wartości. "Dziś wiem, że Krzysztofowi nie można ufać. U nas wszystko było oparte na totalnym kłamstwie. Wykorzystał mnie, żeby zrobić sobie reklamę w mediach" - stwierdziła.

Jak można się było spodziewać, w kolejnym odcinku tabloidowej telenoweli dzielny detektyw vel "człowiek, który nie zna żadnych granic" (jak określiła go Kobyłecka) odnosi się do słów byłej narzeczonej. Tłumaczy, że to ona, a raczej jej skłonność do chorobliwej zazdrości, była w ich związku problemem.

"Luiza była zaborcza" - opowiada. "Chciała mnie kontrolować 24 godziny na dobę. Sprawdzała mi telefon, czytała SMS-y i maile, a nawet bilingi. Ja nie chcę mieć kobiety, która mi nie ufa" - ripostuje. Oburza się też, że oskarża się go o skoki w bok. "Ja ją zdradzałem?! Ciekawe z kim! Bzdurą jest także stwierdzenie, że dzięki niej media zaczęły się mną interesować" - mówi.

Co z wycieczką z inną kobietą nad morze? Rutkowski twierdzi, że wtedy nie byli już razem. "Byłem pewien, że rozstaniemy się jak cywilizowani ludzie" - tłumaczy. Co na to Kobyłecka? Pewnie dowiemy się wkrótce, bo wygląda na to, że to dopiero początek medialnej przepychanki...

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Luiza Kobyłecka | rozstanie | zarzuty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje