Reklama
Reklama

Romanowska przejęła "Nasz nowy dom", a teraz takie niespodziewane wieści. Zaczęła "odgruzowanie"

Elżbieta Romanowska w ostatnim czasie stała się jedną z najgorętszych gwiazd w naszym kraju. Aktorka niespodziewanie została prowadzącą "Nasz nowy dom", zastępując w tej roli Katarzynę Dowbor. Ela na poważnie podeszła do tego zadania. Szybko ruszyła na plan zdjęciowy i poznała się z ekipą remontową. Teraz z kolei postanowiła poddać się - jak sama to określiła - odgruzowaniu. O co chodzi?

W ostatnim czasie w mediach było naprawdę głośno o zmianach, jakie zaszły w show "Nasz nowy dom". Z programu odeszła Katarzyna Dowbor, która z programem związana była od początku. 

Wszyscy byli ciekawi, kto zajmie jej miejsce, bo zapewniono, że show będzie kontynuowane. Okazało się, że nową prowadzącą została równie uwielbiana przez widzów Ela Romanowska. 

Reklama

"Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu. Nie możemy się doczekać! Aktorka Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu. Grała między innymi w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „W rytmie serca” a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go „Swaci”. Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów „Tańca z Gwiazdami” oraz 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - poinformował Polsat na swoim Instagramie. 

Pomponik jako pierwszy pokazywał zdjęcia z planu programu, który przejęła teraz Elżbieta. Zdjęcie możecie zobaczyć TUTAJ.

Romanowska mierzy się z hejtem

Niestety, byli też tacy, którzy nie przyjęli Romanowskiej z otwartymi ramionami. Niektórzy internauci dali jej to boleśnie do zrozumienia. Ela nie zostawiła tego bez odpowiedzi:

"Ja bardzo szanuję zdanie drugiego człowieka. Bardzo szanuję rady, które są mi dawane, biorę je do siebie. Natomiast fajnie jak to są rady, które rzeczywiście coś wnoszą. Mówię tutaj o ludziach, którzy do mnie bardzo obraźliwe rzeczy. Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to wtedy ja bardzo chętnie je przyjmę, ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę?" - mówiła aktorka na swoim Instagramie. 

Romanowska poszła za ciosem

Na szczęście Ela nie przejęła się tymi okropnymi komentarzami i nadal robi swoje. Ostatnio postanowiła jednak pójść za ciosem i postawiła na zmiany w wyglądzie. Czyżby opinie złośliwców jednak ją ubodły?

Romanowska pospieszyła bowiem do specjalisty od poprawiania urody, by - jak sama to określiła - poddać się "odgruzowaniu". Zdecydowała się m.in. na zabieg oczyszczający twarz. 

Efekty były widoczne natychmiast!

Zobacz też:

Elżbieta Romanowska. Co wiemy o nowej prowadzącej "Nasz nowy dom"

Tak Romanowska negocjowała prowadzenie "Naszego nowego domu". Przyłapano ją z Miszczakiem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Dowbor wyjawiła, czy rodzina może sprzedać wyremontowany dom [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom"
Reklama
Reklama
Reklama