Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 6": Seweryn i Marlena definitywnie rozstali się? Zadziwiające kulisy

Marta Manowska (35 l.) była pewna, że uczucie Marleny (22 l.) i Seweryna (28 l.) przetrwa wszystko. Stało się inaczej. On ponoć ma już inną miłość. Od jakiegoś czasu plotkuje się, że bohaterowie "Rolnik szuka żony 6" nie są razem. Nieco światła na sprawę rzucają najnowsze doniesienia "Na Żywo".

Wydawało się, że dzięki znanej swatce najmłodszy uczestnik szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" znalazł wielkie uczucie. Marta Manowska nie kryła radości, widząc spojrzenia, jakimi jeszcze niedawno obdarzali się Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk. 

Reklama

Piękna florystka szybko oczarowała Seweryna, nie pozostawiając konkurentkom żadnych szans w wyścigu do serca właściciela gospodarstwa agroturystycznego. Dzięki temu przez kilka dni mieszkali tylko we dwoje. Widać było, że młoda kobieta wiązała z ta relacją ogromne nadzieje. 

Niestety, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", para się rozstała! Mężczyzna postanowił zatem dalej szukać kobiety swego życia. I wszystko wskazuje na to, że ją znalazł. Nowa kandydatka na żonę... już zamieszkała w jego domu i mają poważne plany. 

Kiedy Marlena i Seweryn spotkali się ostatnio za kulisami finałowego odcinka show, ich relacje były bardzo napięte. Unikali się, jak tylko mogli. To ostatecznie zgasiło nadzieje Marty na pogodzenie byłych partnerów. Florystka nie chciała zdradzić powodu rozstania ze względu na Seweryna, który i tak wiele przeszedł - siedem lat temu samobójstwo popełnił jego tata, a przed rokiem mama zmarła na zawał serca. 

Marlena, która sama opiekuje się chorą mamą, pragnie teraz tylko spokoju. Program i tak wywrócił jej życie do góry nogami. Jak się okazuje, dziewczyna jest obiektem ataku stalkera. Na stronie internetowej - Bronimy Marleny z programu "Rolnik szuka żony" - czytamy: "Dzieją się rzeczy straszne, o których ze względów prawnych nawet nie chcemy tutaj mówić. Wiemy, że policja ma być poinformowana, bo doszło do brutalnego aktu agresji w miejscu zamieszkania Marleny". 

Oby winny jak najszybciej został ukarany.  


Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama