Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Roksana Węgiel o hejcie: Spływa po mnie, wolę konstruktywną krytykę!

Roksana Węgiel (14 l.) nie ma łatwego życia. Po zwycięstwie w programie "The Voice Kids" musi regularnie mierzyć się z falą hejtu. Internauci potrafią wytknąć jej nawet najmniejszy błąd. Podczas ostatniego wywiadu skomentowała dla nas tę sytuację i zdradziła, że do serca bierze tylko konstruktywną krytykę. "Każda gwiazda ma problem z hejtem" - przyznaje.

Roksana Węgiel jest najczęściej hejtowaną wokalistką w Polsce. Na Instagramie pod jej zdjęciami zawsze jest więcej negatywnych komentarzy niż pozytywnych. Internauci nie mają litości i tworzą nawet memy, które mają na celu ją ośmieszyć. 

Reklama

Zapytana przez naszego reportera, jak reaguje na to, odpowiedziała: 

„Każda gwiazda ma problem z hejtem. Zawsze znajdzie się taka osoba, która skomentuje coś anonimowo. Nie reaguję i po prostu to po mnie spływa. Lubię konstruktywną krytykę. Uważam, że jest bardzo dobra. Jak się ciągle kogoś chwali, to jest duże prawdopodobieństwo, że taki ktoś może stracić równowagę”. 

Dowiedzieliśmy się, że mama Roksany często zwraca jej uwagę na niedociągnięcia. Jednak robi to bardzo delikatnie, aby nie zaburzyć poczucia wartości córki.

„Zawsze mam blisko siebie osobę, która powie mi, co robię źle. Teraz jest to moja mama. Ona potrafi mi nawet przerwać próbę i powiedzieć co mam poprawić. Bardzo mnie to cieszy. Jestem jej wdzięczna za rady! Taką konstruktywną krytykę biorę zawsze do serca. Hejt po mnie spływa” - dodała.

Rozmowę z Roksaną możecie zobaczyć poniżej: 

Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje