Reklama
Reklama

Proces Deppa przeciwko Heard będzie emitowany na żywo. To może być hit

​Seriale paradokumentalne typu court show będą miały za kilka dni ogromną konkurencję. Stacja telewizyjna Court TV będzie transmitować na żywo rozprawę Johnny'ego Deppa i Amber Heard. To może okazać się hitem.

Proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard emitowany na żywo

Johnny Depp (58 l.) pozwał Amber Heard (35 l.) o zniesławienie, po tym, jak jego była żona opublikowała w 2018 roku na łamach "The Washington Post" felieton, w którym zdradza, że jest ofiarą przemocy domowej. W tekście ani razu nie pada nazwisko Deppa. Jednak krótko po tym felietonie brytyjski dziennik "The Sun" nazwał aktora "pogromcą żon". 

Dodatkowo Depp stracił też rolę w jednym z filmów. W filmach z serii "Fantastyczne zwierzęta" grał rolę Gellerta Grindelwalda. Tuż po felietonie Heard ogłoszono, że jego miejsce w produkcji zajmie Mads Mikkelsen. Depp uważa felieton byłej żony za pomówienie, które znacząco wpłynęło na jego życie zawodowe i dlatego wytoczył jej proces o zniesławienie. 

Reklama


Proces rusza już 11 kwietnia. Amber Heard solidnie przygotowuje się do procesu. Powołała na świadków kilku znanych znajomych. Zeznawać mają Elon Musk (50 l.) i James Franco (43 l.). Lista osób, które mają świadczyć na rzecz aktorki, obejmuje też przedstawicieli takich firm jak Disney, Warner Bros., ACLU, WME i Departament Policji Los Angeles. Ma pojawić się też aktorka Ellen Barkin (67 l.).

Seriale sądowe cieszą się od pewnego czasu sporą popularnością. Jednak takiej obsady nie było jeszcze w żadnym z nich. Zatem zapowiada się prawdziwy hit! Court TV, która wykupiła prawa do emisji, już zaciera ręce i liczy zyski.

Zobacz też:

Johnny Depp wygrał w sądzie z byłą żoną! Sztuczki Heard nareszcie wyjdą na jaw?

Sądowa batalia pomiędzy Heard a Deppem trwa w najlepsze! To pochłania miliony!

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard | Elon Musk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama