Reklama
Reklama

Polski lekarz zbadał Władimira Putina. Diagnoza jednoznaczna! "Tej choroby nie da się już leczyć"

Władimir Putin jest teraz na ustach ludzie z całego świata. Przywódca Rosji zaatakował Ukrainę i wydaje się, że jest gotowy na wszystko, by osiągnąć założony cel. Wielu zaczęło zastanawiać się nad stanem fizycznym i psychicznym polityka. Jeden z cenionych w Polsce lekarzy ocenił kondycję zdrowotną 69-latka. Diagnoza jest wręcz druzgocąca...

Atak Rosji na Ukrainę zszokował cały świat. Państwa Zachodu nakładają na Putina i jego popleczników surowe sankcje, ale na razie polityk nie rezygnuje z postawionych celów. 

Aż trudno uwierzyć, że w XXI wieku w Europie przychodzi nam oglądać tak wstrząsające sceny z zaatakowanego kraju. Ponad milion Ukraińców już zdecydowało o ucieczce z ukochanego kraju. A będzie ich zapewne zdecydowanie więcej. Mówi się, że do Polski może przybyć ich kilka milionów. 

Putin to paranoik

A wszystko to z powodu jednego człowieka, który jest chory na władzę. Wielu specjalistów nie ma wątpliwości, że Putin to paranoik, zmagający się z poważnymi problemami natury psychicznej.

Reklama

 Podobnego zdania jest doktor Jacek Koprowicz ze szpitala MSWiA w Warszawie.

"On ma ewidentnie zaburzenia paranoiczne. Jest osobą, która stwarza sobie wyobrażenie świata, swoje wyobrażenie potencjalnych zagrożeń. To jest dla niego realne. To nie jest coś, co może się wydawać czymś sztucznym, wymyślonym. On w to wierzy całym sobą" - zdiagnozował Putina w rozmowie z Radiem ZET.

Lekarz diagnozuje Putina: patologiczna osobowość dysocjalna

Ceniony w Polsce lekarzu podkreślił dodatkowo, że w przypadku Putina mamy do czynienia z  "okrutną, zniekształconą patologicznie osobowością dysocjalną", czyli kimś totalnie aspołecznym i pozbawionym jakiejkolwiek empatii.

Lekarz stwierdził ponadto, że Putin z nikim się nie liczy i za nic ma ludzkie życie.

"To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować" - stwierdził, po czym dodał coś, co nie napawa optymizmem na przyszłość.

"On żyje w tym swoim świecie, interpretuje po swojemu każdą rzecz, która się dzieje wokół, on ma swoje wytłumaczenie na wszystko" - podsumował. 

Trzeba przyznać, że nie brzmi to dobrze...

 Zobacz też:

Czym się objawia osobowość paranoiczna? Wyjaśniamy!

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Porzucenie żony to nie wszystko. Tabloid odkrył coś jeszcze

Mandaryna powraca z nowym utworem, Wygląda fantastycznie!

POMAGAMY UKRAINIE!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy